Wpis z mikrobloga

#sportywalki #boks #mma

Nigdy nie rozumiałem skąd ten ogólny hejt na Marcina Najmana, sugerowanie, że jest kompletnym amatorem, karykaturą sportów walki itd.
Ok, może przegrał trzy pojedynki w mma z Pudzianem, Burneiką i Saletą, lecz przypomnijmy, że ci dwaj pierwsi byli znacznie masywniejsi od Najmana o 20-30 kg.
Mimo wszystko Najman to dwukrotny wicemistrz Polski juniorów kick-boxingu, wicemistrz małopolski w boksie, aktualny mistrz europy wagi ciężkiej w formule K-1.
Najman stoczył 19 zawodowych walk bokserskich z czego wygrał 15.
Może i mma to nie jego bajka, ale wydaje mi się, że to od początku przed walką z Pudzianem media zrobiły z niego "tego złego" i ta łatka ciągnie się za nim do dziś.
Najman to przy okazji bardzo fajny i inteligentny facet, ukończył wychowanie muzyczne na WSP w Częstochowie oraz działa w akcjach charytatywnych.
rales - #sportywalki #boks #mma 

Nigdy nie rozumiałem skąd ten ogólny hejt na Marc...

źródło: comment_JiS2Dw5cQMajkUKh3t5hwMvmid06GlWy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rales: Dobra zarzutka, bo jednak odpisałem, ale polecam obejrzeć zacny bój Najman vs Stefan Cirok i zastanowić się raz jeszcze nad tym wpisem. Ten człowiek to kompletnie nieporozumienie jeśli chodzi o sporty walki, więc nie wydaje mi się żeby był jakoś nadmiernie hejtowany. Po prostu ludzie oceniają jego poziom sportowy.
  • Odpowiedz