Wpis z mikrobloga

Gdzie kupić jakieś naprawdę dobrej jakości jeansy? Takie, które przetrwają dłużej, niż dwa-trzy sezony. Można jeszcze gdzieś takie znaleźć?

Dużym plusem byłby sklep stacjonarny(Katowice, Wrocław, Kraków), bo bałbym się kupować przez neta bez przymierzania.

#moda #modameska #ubierajsiezwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marekexp: ja w 2005 jak kupiłem Levisy 501 to dopiero w tym roku musiałem je wyrzucić bo juz były tak poprzecierane, ze nic sie nie dało z nimi zrobic. Mam kilka Levisow i mam je od 3-4 sezonow i nic sie nie dzieje z nimi.
  • Odpowiedz
@Marekexp: co to znaczy 2-3 sezony? jeśli będziesz w 1 jeansach 24h/dobę wszystko robił, to musiałbyś mieć je z kevlaru ;)

jak masz ich sporą ilość, to czy to z tańszych sieciówek czy 3x droższe levi's, lee, wrangler, będą służyć długo i każde z nich jak już się z czasem zaczną przecierać to zapewne w okolicach cojones
  • Odpowiedz
@Marekexp: ja polecam Edwin ( inne japońskie marki) oraz Nudie (obie marki dostępne w zalando). Jakość materiału itp. bije na głowę popularne marki w promocji można dostać je za rozsądne pieniądze. Miałem kiedyś w rękach 7 for all mankind jakość fajna ale cena kosmos
  • Odpowiedz
@Marekexp: zależy od częstotliwości użytkowania. Jeżeli katujesz jedną parę spodni dzień w dzień to nie wytrzymają Ci roku. Ja wyznaję zasadę, że lepiej mieć więcej tańszych w różnych kolorach i fasonach niż mniej, ale lepszych. Dlatego mam blisko 20 par spodni (średnio po 80 zł z wyprzedaży) i mam pary, które są w mojej szafie już od paru lat i będą w niej pewnie jeszcze przez parę następnych.
  • Odpowiedz
@Marekexp: http://custom.luxire.com/products/luxire-selvedge-custom-jeans#Customize Łap. Za 100 dolarów masz szyte na podane wymiary (z dowolnymi bajerami, Luxire potrafi zrobić prawie wszystko, a jak czegoś nie umie to powie że nie umie zamiast próbować i s-------ć) dżinsy z japońskiego selvedge denimu o wadze 14 uncji. Jak odpada to ponoć Edwin i Nudie właśnie są fajne, ale żadnych nie mam. Raz też w TK Maxx spotkałem dżinsy z mega fajnego denimu, bardzo solidnego w
  • Odpowiedz