Wpis z mikrobloga

Gdy normalne portale się rozwijają i dodają nową funkcjonalność, wykop postanowił pójść pod prąd.

1. Dodano autorskie tagi, ale jednocześnie... całkowicie je zabito. Chcę zobaczyć co wrzucałem pod #parachutesmusic więc klikam w tag. Nie ma nic, 7 lat wrzucania muzyki, można podejrzeć tylko wpisy z jednego miesiąca :)

2. Użytkownicy zaczęli wrzucać bramki pod tag golgif i ciekawe akcje pod meczgif i od jakiegoś czasu nie działają miniaturki co by się zbyt wygodnie nie przeglądało tagu. Po prostu pewnego dnia wpadli na pomysł, że wyłączą podgląd :)

3. Była aplikacja mobilna, postanowili zrobić nową lepszą wersję! Więc teraz nie da się na urządzeniach z dużą rozdzielczością przeglądać wykopu, bo czcionka jest małym nieczytelnym maczkiem i jak kupiłeś tablet by coś lepiej widzieć, to nic nie będziesz widział bez lupy :)

Napisałbym jeszcze o kanałach i widżecie Mój Wykop, ale to akurat zaczęło działać.

Z perspektywy tych 9 lat, wydaje mi się, że kolejnym dobrym udogodnieniem byłoby zamknięcie mikrobloga, wyłączenie wykopaliska albo chociaż zabranie możliwości wykopywania znalezisk @wykop :P

#gorzkiezale #gownowpis #wykop #administracja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Dork Odpiszę dzisiaj na wszystkie wiadomości prywatne. Przez tagi autorskie wpłynęło do mnie bardzo dużo wiadomości, nie na wszystkie byłam w stanie odpisać przez długi weekend :-)
  • Odpowiedz
  • 2
@a__s Wyświetlanie treści w tagach jest utrudnione dla użytkowników przez to, że obciąża serwery? To może paginacja albo autoodkrywanie po zjechaniu na dół strony? Wszystko będzie wygodniejsze od szukania po roku i potem po miesiącu. To pierwsza sugestia.

Druga sugestia, byście dopisali do listy poprawek wyświetlanie na dużej rozdzielczości, na tablecie wygląda to tak:
parachutes - @a__s Wyświetlanie treści w tagach jest utrudnione dla użytkowników prze...

źródło: comment_OCnS7OfbEcIwPpOR6qBooYD3I0wLtjcl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@poprostufranek dla fb chyba nie, bo inny target i funkcja, ale jak ludzie zrozumieją, że reddit nie taki straszny jak wygląda to część zmieni portale, a tu zostaną pokwejkowcy i potomkowie demotywatorów i psychoprawica, bo moderacji przestanie się opłacać dbanie o poziom i banowanie chamstwa.
  • Odpowiedz
1. Dodano autorskie tagi, ale jednocześnie... całkowicie je zabito. Chcę zobaczyć co wrzucałem pod #parachutesmusic więc klikam w tag. Nie ma nic, 7 lat wrzucania muzyki, można podejrzeć tylko wpisy z jednego miesiąca :)


@parachutes: No ja cierpię dolę, ostatnio nawet to działało nieźle, a teraz znowu do bani :|
@a__s: ...
  • Odpowiedz