Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu mam problem z bf4, próbuje sobie pograć ale wywala mnie, bo mam zablokowane porty, net z vectry, wie ktoś jak odblokować takie porty? Wygląda na to, że coś u dostawcy. Szukałem sporo w internecie ale dalej nic.

mirki, poratujecie?

#bf4 #internet #vectra #informatyka
  • 9
Ja też mam vectre ale poza tym że im cały czas kable kradną to problemu jakiegoś większego z internetem nie mam. Ale faktycznie, są #!$%@? pod względem technicznym.
@xdising: dzwonię odbiera jakiś koleś i mu opisuje co i jak. a on do mnie na to:

- W naszej firmie modemy firmy CISCO działają lepiej kiedy są podłączone do prądu.

Nosz #!$%@? jakbym miał go w zasięgu ręki to bym jebnął, a nic mi nie pozostało jak wysłać na niego reklamację.
@Jever: zobacz na wykopie narzekali http://www.wykop.pl/wpis/19906607/miiirki-pomocy-jestem-juz-bezsilna-chodzi-o-gta-5-/
i na zagranicznych forach też
W sumie to mogło działać i przestać bo to podobno przez albo złą obsługę UPnP przez router albo przez złe wykorzystywanie tego protokołu przez gry - co do tego nie ma zgody albo nie kopałem dostatecznie głęboko, mogło tak być, że działało, potem ktoś coś odpalił co wszystko zepsuło.
Możesz spróbować odblokować porty, przejrzyj tag albo pogoogluj, podobno jak się