Wpis z mikrobloga

  • 0
od kiedy to co robią uchodźcy wpływa na to co robią kibice i na odwrót? nie mogę krytykować obu stron? czy jeżeli już to zrobię to automatycznie wpadam do szufladki? śmieszy mnie utożsamiane pewnych grup społecznych z poglądami. jesli krytykuje uchodźców to jestem #!$%@? prawakiem i ksenofobem, jaki krytykuje kiboli to #!$%@? lewak i ciota w rurkach.
  • Odpowiedz
@cdwdj zgadzam się, że zachowują się jak bydło, ale oni przynajmniej płacą za bilety i mogą ponieść odpowiedzialność za swoje czyny jak ich złapią, a uchodźcy nie dość, że robią dużo gorszy #!$%@? to jeszcze dostają pieniądze i zwykle są bezkarni
  • Odpowiedz
@cdwdj: czemu? przecież tam pełno służb ochroniarskich. Do stref NO-GO nawet policja boli się wjechać, a na stadion ładują się, aż się kurzy i biją pałami kiboli. Co chwila jakich łapią do suki wsadzają.
  • Odpowiedz
@cdwdj: http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-11-01/niemcy-w-pierwszej-polowie-roku-imigranci-popelnili-ponad-140-tys-przestepstw/ Podają, że jest ich 1.1 mln w 80 mln kraju co stanowi prawie 1.4% populacji. Zakładając, że nie stracą formy, do końca roku popełnią ok. 280 tysięcy przestępstw. W Polsce mamy ok. 840 tys. (2015r) z czego 160 tys. to przestępstwa gosporadcze, czyli jakieś wyłudzania vatu, oszusta na allegro itd. Nadal uważasz, że imigranci nie robią #!$%@?? A co będzie gdy ich będzie 10%, czyli jakieś 8 mln?
  • Odpowiedz