Wpis z mikrobloga

Prezentujemy nasz kickstarterowy projekt!

Agony - gra, o której być może już słyszeliście. Survival Horror, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Trailery miały ponad 5 milionów wyświetleń na Youtube! Kampania na kickstarterze, oprócz korzyści z finansowania gry umożliwi nam sprawdzenie, czy ludzie są zainteresowani naszą grą.

Tutaj link do kickstartera:

Kickstarter

Agony na Steamie:

Steam

I wykop:

Wykop

  • 45
@TlustodupyBialorusin:
zeby zrobic normalna kampanie reklamowa trzeba miec
a) dobry produkt ktory zbierze pozytywne recenzje wszelakich jutuberow
b) pieniadze na reklame.

A tutaj poki co nie ma ani jednego, ani drugiego a jeszcze za to hajs chca xD Czyli dostaja i hajs i reklame a nie daja nic xD Idealne!
@XineX: Znam tylko Prisona i faktycznie fajna gierka. Ale wierze, ze bez zebrania na kickstarterze tez mogla by powstac. No nie trawie tej formy proszenia sie o kase, tak samo jak nie trawie patronite i preorderow. Nie zmienie juz tego, uwazam ze to wyzyskiwanie naiwniakow i tyle.
@Perlo: Tutaj się zgadzam. Chodzi o to, że powinno się Kickstartera używać (mniej-więcej) mądrze. Wiedzieć kogo się wspiera (co dana osoba, grupa osób zrobiła wcześniej?), albo czy dany projekt jest w ogóle możliwy do zrealizowania za takie pieniądze, a potem i tak najlepiej założyć, że rzuca się pieniądze z mostu, bo nigdy nie będziesz miał 100% pewności, że projekt wyjdzie. Jeśli jest szansa, że taka osoba ucieknie z pieniędzmi (no-name, ktoś
@PlayWay: To może zróbmy tak, wy wyślecie mi klucze Steam do The Way i Hard West a ja wesprę waszego Kickstartera progiem "EARLY BIRD Digital Copy PC" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet wstawię zdjęcia z procesu opłacania jako dowód. ( ͜͡ʖ ͡€)
nie musze ani jej przechodzic ani w nia grac zeby zobaczyc ze gra jest cholernie mierna, wystarcza 2 gameplaye + recka


@corinarh: Jak dla mnie spełniła a nawet przerosła wszelkie oczekiwania jakie miałem w związku z wersją prezentowaną podczas kampanii na Kickstarterze.