Wpis z mikrobloga

Prezentujemy nasz kickstarterowy projekt!

Agony - gra, o której być może już słyszeliście. Survival Horror, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Trailery miały ponad 5 milionów wyświetleń na Youtube! Kampania na kickstarterze, oprócz korzyści z finansowania gry umożliwi nam sprawdzenie, czy ludzie są zainteresowani naszą grą.

Tutaj link do kickstartera:

Kickstarter

Agony na Steamie:

Steam

I wykop:

Wykop

  • 45
@PlayWay: Wiem, widziałem i wyglądają świetnie. Pewnie zakupię grę ale dopiero jak wyjdzie i będę miał pewność że nie jest kolejną klapą która na zwiastunach wygląda świetnie a w rzeczywistości słabo (na przykład No Man's Sky).
@PlayWay: Teraz hype mierzy się portfelami? Nie da się zrobić klasycznej kampanii promocyjnej w prasie i internecie? Przecież możecie przechwalać się rekomendacjami i cyferkami w tym przypadku.
Tak czy siak wydacie ten produkt niezależnie od zbiórki czyż nie? Jeżeli brakuje wam kasy, to może czas najwyższy przenieść część środków z kolejnych dziesięciu symulatorów z dopiskiem 2017.
@XineX: przeciez to oczywista statystyka z dupy ;)
Btw jakie gry powstaly z kickstartera i sa dobre? Serio pytam.
Pozatym naprawde, uwazam ze nikt nie powininen nikomu sponsorowac tego zeby mogl wydac gre na ktorej bedzie zarabiac.

Wezcie mi tez przelejcie po 100zl wszyscy, jak juz uzbieram duzo to wydam film z podziekowaniami. Tak samo bezsensowne co? Bo ja te kase sobie zainwestuje i bede jeszcze bogatszy i najwyzej zaoferuje Wam