Wpis z mikrobloga

@m__b: dodam, statystyki chyba są lekko naciągane - bo przecież wykop nie dział non-stop ;) były awarie prawda? takie malutkie... coś mi tam przez głowę przechodzi... [:
@jeden_z_wielu_niewolnikow_premiera: Jak to jak? Na Wykopie był link... oh wait.... Jak się znajdywało ciekawe linki kiedy to jeszcze nie było Wykopu? Szczerze powiedziawszy nie pamiętam. Wydaje mi się, że na jakimś blogu ktoś napisał, że powstał polski odpowiednik Digga ale nie potrafię obecnie dojść gdzie to było.
To na 4 poziomie podświadomości według Incepcji mamy (przyjmuje mocną narkozę):

25246080000000 sekund,

420768000000 minut,

7012800000 godzin,

292200000 dni,

9600000 miesięcy,

800`000 lat,

8000 wieków,

800 tysiącleci,
@m__b: Z organizowanych przez dużych graczy był padnięty już wyczaj.to od Onet i wciąż działający Kciuk związany z o2. Z mniejszych jest Poleć, KLID, Gwar i Linkr, z których chyba tylko ten drugi zbudował swoją małą społeczność, opartą przecież o Wykop. Wykop rządzi na polskim rynku :)
14.11.07 pokazuje mi archiwum gadu jako datę pierwszegp mojego napomknięcia o Wykopie :) jestem tu już 3 lata z hakiem, szkoda że tak późno się zarejestrowałam :)

Sto lat! Sto lat! W sumie mogłam wpaść z tortem, daleko nie mam ;]
Są tu jacyś mistrzowie szukania? Kiedyś było tu fajne znalezisko z przeróbkami domyślnej grafiki na facebooku, teraz nie mogę spać przez to szukam i szukam i nic. Prosiłem mikołaja ale niestety nie pomógł
fiu fiu, 5 lat to już ładny jubileusz, wykop przez ten czas zmienił się nie do poznania i zabrał mi sporo czasu przez te prawie 4 lata przebywania tutaj : )