Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie, mam problem z centralnym zamkiem. Pilot rozbraja immobiliser ale nie otwiera żadnego zamka. Przycisk na desce też nie otwiera. Kluczykiem mogę otworzyć tylko drzwi kierowcy. Bezpieczniki są ok. Najgorsze jest to że nie mogę otworzyć klapki wlewu paliwa a rezerwa motzno i nie mogę zatankować żeby podjechać do serwisu. Jest jakiś patent żeby otworzyć klapkę wlewu bez jej wyłamywania ? Samochód opel insignia.

#motoryzacja #mechanikasamochodowa #pytaniedoeksperta #opel
  • 13
Pilot rozbraja immobiliser


@adam-kaszeba: ale to nie pilot go rozbraja, wymien baterie w pilocie i sparuj z autem.

Edit: jak juz wymienisz ta baterie to:

1. Wsiadamy do samochodu i zamykamy drzwi,
2. Przekręcamy kluczyk w stacyjce do momentu zapalenia się kontrolek.
3. Przytrzymujemy w kluczyku guzik odpowiadający za zamykanie drzwi przez ok 3 sek.
4. W tym czasie drzwi zaryglują się i odryglują ponownie.
5. Teraz możemy sobie zafundować browarka,
A sprobuj wcosnac dwa razy otwieranie..ja tak mialem w nissanie ze za deugim razem dopiero otwoeral drzwi pasazerow.Za poerwszym tylko kierowcy.powodzenia
@adam-kaszeba: jebła centralka sterowania zamkiem czyli bsi jak to insignia. Doholuj się do serwisu. Ewentualnie może być problem z powodu zakłóceń na linii CAN, dlatego nie otwiera żadnych zamków. Co do samego baku to teoretycznie w boczku od strony wlewu powinna być linka do otwierania klapki wlewu