Wpis z mikrobloga

@fireman2: Do jakiej korporacji wracają? I pytam bez cienia złośliwości, bo z korporacji, z których usług ja korzystałem to albo cyrki z płatnością kartą i to nawet jak zaznaczę przez telefon, że proszę o kierowcę z terminalem, albo, i tutaj przykład jednej z największych korporacji we Wrocławiu dyspozytor informuje że czas oczekiwania 40 minut, a po godzinie dzwoni że trzeba odczekać jeszcze pół.
  • Odpowiedz
  • 3
@Ettercap Wicar. 2.40 za km w każdej taryfie, zamawianie przez aplikację albo stronę mobilną z podglądem gdzie auto zamówione się znajduje na mapie, dużo nowych aut, terminal w 95% aut, bo tako jest wymóg korporacji. Nie mają tylko Ci, którzy wymiguja się przed szefem.
  • Odpowiedz
@CatHater: @Ettercap: wicar jest tani, była jeszcze jedna tania firmeka we wrocławiu ale nazwy już nie pamiętam bo rzadko jeżdżę. (chyba red car taxi ale nie jestem na 100 % pewny)
I rzeczywiście złotówy w duzych miastach cenowo mogą konkurować z uberem. Nawet teraz sprawdziłem na stronie ubera ostatnią trasę 12zł, wicarem płaciłem ok14 ale jechalismy jeszcze obok mieszkania kumpla.
  • Odpowiedz
  • 0
@CatHater język dostosowany do poziomu rozmówcy, w Wicarze jestem obecny jeszcze od czasu "przewozu osób", a z tym PKS to jakże nietrafna analiza. We Wrocławiu mieszkam od 2005r., ale nie mam kompleksów z racji pochodzenia z małego powiatowego miasta. Lecz swoje kompleksy gdzie indziej. Malostkowosc aż się z Ciebie wylewa.
  • Odpowiedz