Wpis z mikrobloga

@micomak: a mi się nie podoba bo jest przeładowany duperelami i wydaje się ciężki. Dodatkowo ma brzydki kształt kierownicy przez grube ramie na dole (wieniec wygląda przez to jak jajo). Przy wnętrzu tej alfy środek bmw wygląda średnio sportowo, a bardziej dziadkowo. Ale to kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@mulak: Lepiej bym tego nie ujął. Straszliwie ociężałe, wygląda jak wnętrze suva nie limuzyny premium.

@maciekawski: Też szanowałem przedlift 156, szczególnie mocno 159. Giulia podoba mi się jednak najmocniej, także każdy ma inny pogląd. Ja najmocniej we wnętrzach cenie sobie minimalizm i sport, więc wnętrze Giulii to dla mnie istny geniusz.
  • Odpowiedz
@maciekawski: @Nocnik123: z poziomu użytkownika 156 i 159 - wada wnętrza 156 oprócz wykonania to brak uchwytu na napoje. Puszkę czy cokolwiek trzeba prowizorycznie wpychać między uchwyt od ręcznego, a fotel. W 159 coś już na napoje jest, ale uchwytem bym tego nie nazwał (płytkie wytłoczenie w schowku przy ręcznym). Jednak pod względem designu są to jedne z ładniejszych wnętrz w tamtych latach i pewne niedogodności można przeboleć.
  • Odpowiedz