Wpis z mikrobloga

@SLyer: tak jak wyzej, aparat b. dobry, plastik jest jaki jest, troche trzeszczy, przezroczysty plastik od lampy led troche lata, brakuje mi troche slotu na karte pamieci i zmiany piosenki przyciskami glosnosci. Glosnik dobry, troche niesmak bo glosnik gorny, ktory wyglada jak dolny nie dziala jako stereo - dzwiek odtwarzany jest tylko z dolnego. Sam system szybki jak diabli, palca dobrze rozpoznaje, czesto widze "aplikacja google coś tam przestala dzialac", bateria
@wiaderkoo: nie wiem właściwie z czego to wynika, ale domyślam się jaki był powód sprzedaży przez poprzedniego właściciela. Na razie boję się ingerować w te romy i wszystko inne, wolę pozostać na stockowym i poczekać jeszcze do 7.1.1 oficjalnego. Moze będzie lepiej, może gorzej. Póki co jestem zadowolony i nawet te #!$%@? się apki (90% to w tle działające youtube i inne) nie są aż tak uciążliwe
@wiaderkoo dziś wgralem 7.1.1 - śmiem twierdzić że poprzedni właściciel grzebał w telefonie, nawet nie mogłem wgrać aktualizacji bo wyskakiwaly błędy z weryfikacja tego co jest na telefonie. Po zflashowaniu go żadnych błędów, wszystkie aplikacje w tle dzialaja, nic się nie wyłącza ani nie zgłasza błędów
@wiaderkoo: najwiekszym plusem blackberrego z mojej perspektywy to jest chyba slot karty pamieci (albo moj wybor nexusa 16gb) i zmiana piosenek klawiszami glosnosci. Jak kiedys przyjdzie potrzeba miec telefon glownie do dzownienia i sms to na pewno odkurze blackberrego, bo do tego byl fanstastyczny, ale socialmedia, gry, nawigacja troche kuleja.
@cordant: a jak ze stabilnością? Bo mnie w androidzie właśnie wkurza to, że co i rusz jakaś aplikacja się wywali, przestaje odpowiadać na parę sekund, etc. Niby custom romy rozwiązują te problemy, ale zawsze dodają jakieś nowe.
Co do muzyki - zobacz w GravityBox (musisz mieć xposed). Ja mam w Wanam skakanie po piosenkach, więc też coś powinieneś znaleźć. A teraz Ci nie działą tak, że jak naciśniesz pauzę 2 albo
@wiaderkoo: teraz na 7.1.1 widze ze wszystko dziala tak jak powinno, zadnych bledow, jakichs przestojow (z wyjatkiem tych spowodowanych predkoscia internetu - pobieranie obrazkow itp). Przedtem na 7.0 nawet pare sekund po odpaleniu telefonu potrafil sie pojawic monit ze "uslugi google zostaly zatrzymane", "zdjecia zostaly zatrzymane" itp itd. Co do przyciskow fabrycznie nie mozna, widzialem na xda jakies mody ktore pozwalaja na takie zmiany w nexusach
@cordant: aaa, blackberry - aplikacje androida jedynie potrzebowaly jedynie troche wiecej czasu i nie wyswietlaja sie poprawie (przynajmniej na Q10 ze ekranem o wymiarach 1:1 - moze na w pelni dotykowych wyglada to lepiej). Co do samych aplikacji ze sklepu to nie wiele moge powiedziec, bo nie wiele ich jest. Whatsapp nie mial problemow zadnych, iGrann czasem nie ladowal obrazkow, czasem ladowal. Facebooka nie ma w ogole, youtube nie ma w
@cordant: czyli nie warto. A 20%/dobę to bardzo dużo. Niedawno utrzymywałem stary HTC Legend z włączoną kartą, ale wyłącoznym internetem. W trybie czuwania trzymał 10 - 14 dni. Na baterii, która miała 5-6 lat.