Wpis z mikrobloga

Hejka mirkowe świry.
Jestem zmuszony do zakupu nowego e-papieroska i z tym związane jest moje pytanko.
Do dnia wczorajszego miałem MILD WAVE i byłem w miarę zadowolony, gdyby nie fakt, że w ciągu 6 miesięcy 2 razy padł mi przycisk na baterii. Po raz kolejny nie mam zamiaru się w to bawić i postanowiłem kupić coś nowego. Zależy mi na tym, żeby miał podobne spalanie, i koniecznie sprzęt jak i akcesoria muszą być dostępne w esmokingworld. Polecacie coś ?

#epapierosy #vape
  • 11
  • Odpowiedz
@Brodzacy_w_Zbozowej: problem w tym, że pierwsza bateria padła mi w czasie gwarancji, a na 2 nie dostałem przedłużenia. Pisałem do centrali ale odpisali, że to normalne. Czyli tak na prawdę powinienem mieć jeszcze pare miesięcy ale ich nie mam :/

@skurarr: o tym wiem, ale jak już kupuję coś nowego, to wolałbym, żeby było to coś innego :) Bo te 2 modele to praktycznie to samo :)
  • Odpowiedz
@iksioo: wiesz, że esw ma wszystko droższe o 200%? Ten sam Mild Wave masz za 80zł w edymie jako ijust2, różnica to kolor. Istick pico z edymu powinien Ci podpasować, tym bardziej, że możesz na niego wkręcić atomizer z Mild Wave.
  • Odpowiedz
@iksioo: Koledzy dobrze prawią. Daj sobie spokój z esmokingworld. "Zarezerwuj" na e-dymie, ja osobiście polecam smok stick one plus, jeśli lubisz sprzęt w stylu mild wave. W e-dymie zapłacisz za niego tyle samo co za milda w esw a masz e-papierosa o trzy klasy lepszego.
  • Odpowiedz