Wpis z mikrobloga

@Dolan: fenomen stolicy, dlatego unikam jak ognia ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma innego miasta w Polsce które potrafi jednym słowem zawrzeć ładunek pejoratywny o ludziach przyjezdnych + korki korki korki, większe niż we Wrocławiu czy Krakowie.
@robroypl: bo gupie ludzie nie chco jeździć autobusami, a mamy bardzo ładne autobusy :( tak fajnie się jeździ po warszawie w święta, gdyby tak zawsze było...
@Dolan: to sam jeździj autobusem :), berlińska komunikacja pomimo ze nieporównywalnie lepsza od krakowskiej (S-bahny / U-bahny) sensowne autobusy i tramwaje, dorównuje co najwyżej autu. Więc wiesz...
@robroypl: nie mogę jeździć autobusem bo moja praca wymaga jeżdżenia samochodem wlasnie i nad tym ubolewam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale tak jak pisałem ostatnio zapatruję się na nową pracę w korpo mordorze i będę sobie jeździć metrem jak sie dostane
@Dolan: ja po 3miesiącach, wynegocjowałem żeby zamiast finansowania mi biletu na komunikację miejską 81 euro, zapłacili parking koło firmy. I tym sposobem przesiadłem się na samochód (praca w samym centrum Berlina).

Jednak jeżdzenie metrem jak kret przez 1h10m dziennie to nie dla mnie.