Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem na weekend w Kraków. Polećcie proszę najlepsze restauracje (najlepsza pizzeria?), puby. Jestem w sumie sobota, niedziela więc może być kilka bo w parę miejsc na pewno się przejdziemy.

Dzięki.

#krakow #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
Najlepszą pizze jaką jadłem w Krakowie znajdziesz w Pizza Garden, obok Jubilatu.
Pubów jest masa, wszystko zależy od tego jakie klimaty lubicie. Możecie zaglądnąć do Carpe Diem II na Sławkowskiej, Dzumandzi (klubokawiarnia) na Brackiej, Papitos na Jagiellońskiej.
  • Odpowiedz
@lisekchz:

Smak Ukraiński, Grodzka 21. Blisko rynku.
Nie jadłem nigdzie indziej lepszych placków z gulaszem. Do tego jakieś wino z menu. Samo miejsce a zwłaszcza piwnica po prostu super. Możecie iść w ciemno.
  • Odpowiedz
@lisekchz: polecam Soprano na rogu Anny i Jagiellońskiej. Mamma Mia też b. dobra pizza, jak któryś mirek wspominał wyżej, jeśli chodzi o centrum. Z restauracji - ja lubię np. Corse i Farinę, ale to bardzo zależy, co lubisz jeść. Jeśli chodzi o puby - kompleks Tytano na Dolnych Młynów 10 jest ostatnio absolutnie na topie i jest tam bardzo fajny pub z 25 kranami piw kraftowych. Trochę hipstersko, ale warto.
  • Odpowiedz