Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie ten obrazek z takim wynikiem na głównej. Wystarczył rok rządów PiS, żeby wypok się obrócił. Może nie o 180 stopni, ale w tym kierunku to zmierza.

I jeszcze ten ton OPa, taki uprzejmy, pan wielką literą, żeby tylko okazać służalczość, no kisnę niemożebnie :D

#polityka #neuropa #4konserwy
Mordeusz - #!$%@? mnie ten obrazek z takim wynikiem na głównej. Wystarczył rok rządów...

źródło: comment_pUrHhbkz6E7xwwBuSSVMVCbKrY8Yn3Gi.jpg

Pobierz
  • 22
@MarianoaItaliano: Rzecz w tym, że moim zdaniem Korwin ma wiele racji, ale także plecie wiele głupot. Wyłączając kwestię uchodźców, moim zdaniem PiS nie ma racji praktycznie wcale w żadnej sprawie.

A co do uchodźców, to ja nie życzę sobie ani jednego. Ale żeby była jasność: z punktu widzenia pozycji Polski na arenie europejskiej uważam, że te 7 tysięcy po sprawdzeniu powinniśmy przyjąć, żeby nie było, że nie pomagamy. 7 tysięcy byśmy
Wolałbym już Majdan


@Cacor: Czyli wolałbyś rosyjskie wojska w naszych granicach? Cóż, wolna wola, mam tylko nadzieję, że nie wymordowaliby rodziny ani mojej, ani twojej.
Rzecz w tym, że moim zdaniem Korwin ma wiele racji, ale także plecie wiele głupot.

@Mordeusz: No to witaj w klubie. Mam tak samo jak ty w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

uważam, że te 7 tysięcy po sprawdzeniu powinniśmy przyjąć, żeby nie było, że nie pomagamy.

@Mordeusz: A ja jednak uważam że trzeba to odwlekać i nie przyjąć. To kwestia honorowa w naszym kraju,
@Mordeusz: Potracili stołki, prace w biurach poselskich, etaty burmistrzów, etaty w miejskich bibliotekach itd. no to jak maja nie płakać za PO?

Hanka tak sprawnie te przelewy wysyłała, a teraz jakos tak na koncie pusto, wróć Dondi wróć.

Teraz PiS obsadził stolki swoimi, to mają taki ból dupy, ze srają uszami.
A ja jednak uważam że trzeba to odwlekać i nie przyjąć. To kwestia honorowa w naszym kraju, każdy prawie tak mówi.


@MarianoaItaliano: Uważam, że na arenie europejskiej wyrządza nam to większą szkodę niż pożytek. My mamy 99% białych ludzi w Polsce, wliczając w to milion Ukraińców. Każdy kolorowy przyciąga uwagę, ISIS byłoby o wiele trudniej zrobić zamach niż w każdym kraju Zachodu.

To jest tak, jakby w u sąsiada #!$%@?ło szambo
Potracili stołki, prace w biurach poselskich, etaty burmistrzów, etaty w miejskich bibliotekach itd. no to jak maja nie płakać za PO?


@muciek112: Ja nic nie straciłem, bo nie jestem związany z polityką.

Przed wyborami uważałem, że wybór pomiędzy PO a PiS jest jak wybór pomiędzy dżumą a cholerą.

Dosyć szybko się zorientowałem, że ten wybór to był pomiędzy dżumą i cholerą na raz a lekkim katarem.

Od roku protestowało bardzo wielu
Hanka tak sprawnie te przelewy wysyłała, a teraz jakos tak na koncie pusto, wróć Dondi wróć.


@muciek112: Widzę edytowałeś komentarz. Hanka do pierdla, jeśli dopuściła się przekrętów i tyle w temacie. Każdy do pierdla za łamanie prawa.

Zacznijmy od Macierewicza.

Kaczyńskiego miałem mimo wszystko za prawdziwego patriotę. Ale to co odpierdziela Macierewicz spowodowało, że zaczynam zmieniać zdanie.

Powtórzę. Każdy, kto łamie prawo, do pierdla.
@Mordeusz: stary, nic się nie obraca - na wykopie przybyło po prostu 50-100 trolli, w myśl - skądinąd słusznej - diagnozy po przegranych wyborach, że przeważył internet. Nie wmówisz mi, że post ze screena to dzieło kogoś nie związanego z platfusami
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TakbirSrakbir: Myślę że do neuropek dołączyło trochę prosiaczków. Siedzę na grupach min. KODu (ci debile nawet tego nie sprawdzają!) i wrzucają tam obrazki "młodych co mają dość". Ktoś to kiedyś sprawdził, było na wypoku - o oczywiście, dzieci aparatczyków, aferzystów, młodzieżówka PO itd..