Wpis z mikrobloga

Widziałem już w tej grze chyba wszystko. Dziś na rankedach spotkałem kolesia, który stwierdził, że wszyscy jesteśmy "meta scumbags" i cisnął na siłę Symetrę w ataku, choć nic nią nie robił. Zapytany dlaczego gra rankedy skoro go meta wkurza odpowiedział rozbrajająco, że po prostu chce wkurzać ludzi. Powiesić takiego za narządy rodne i udusić to mało...

#overwatch
  • 10
@Alexosz To jest i tak nic. Kiedyś całym teamem prosiliśmy gościa o zmianę Świniaka na Reina do obrony na anubisie. Odpowiedź zawsze była ta sama - nie, bo potrzebujemy tanka.
@SandManderek: Report oczywiście poleciał, mam szczerą nadzieję, że Blizzard zareaguje.

@RottenKitten: Ech, i właśnie dlatego ten świat wygląda jak wygląda. W zasadzie też zawsze mnie fascynowało, jak funkcjonuje umysł osoby, którą bawi irytowanie innych, po to chyba podchodzi pod jakieś odchyły.

@Ghost2: Słyszałem, że w pojedynkę ladderuje się dużo łatwiej niż w grupie, dlatego staram się tego unikać.

@WidowMaker: Miałem dość podobną sytuację. Nie udało się nam zdobyć
@Ghost2: @Alexosz:
Jest ciężej pod tym względem, że grając rankeda w 6 wyszukuje ci też przeciwników którzy grają w 6-osobowym party. Jeśli gra nie może znaleźć 5-6 osobowej grupy to ci dobierze samotnych graczy ale z dużo wyższą rangą od ciebie (np ludzi z top 1-10).