Wpis z mikrobloga

@kubasruba:

pasek z emotikonkami


*kontekstualne menu OLED, przydatne np. w programach graficznych, nowe głośniki, zajebisty gładzik

brak portów


Masz 4 porty nowej generacji ziomeczku.

I od razu EOT jakby co, już z 2. osobami o tym rozmawiałem i nie chce mi się po raz kolejny tego tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: nie nazywaj konstruktywnej krytyki bólem dupy, ja czekałem bardzo na konferencję i się zawiodłem. Jakkolwiek Apple by nie uważało, to gdziekolwiek popatrzę do sklepów czy marketów z elektroniką, wszędzie są urządzenia na standardowe USB3.0. Poza tym, cenowo #!$%@? tak, że przeszli już samych siebie. Gładzik od zawsze był zajebisty. Głośniki też były zajebiste.
  • Odpowiedz
@kocham_jeze:

kontekstualne menu OLED, przydatne np. w programach graficznych, nowe głośniki, zajebisty gładzik <


teoretycznie na codzień korzystam z prograów graficznych i już teraz wiem że to tylko wydłuży proces pracy bo korzystam ze skrótów klawiszowych w programach Adobe odruchowo, a nie jeżdżę palcem po paskach. Mam słuchawki i tablet graficzny więc w Macbooku PRO te rzeczy nie są PRO

Masz 4 porty nowej generacji ziomeczku. <


tylko ja mając tablet
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: bądźmy szczerzy, apple mogło by sprzedać laptopa bez baterii, smartfona bez modułu GSM czy samochód bez kółek a i tak ludzie by ich bronili - nie o czym rozmawiać
  • Odpowiedz
@alvarro: Dziwi mnie, że nie zaprojektowali własnego docka z pierdyliardem złączy, który można by sobie zostawić w domu. Wpinam i mam 2 monitory 4k, 10 GbE, usb, czytnik sd i ładowanie. Wypinam i mam mobilny sprzęt. Bo po co komu 4 złącza po 40Gb/s w laptopie?
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: tak, takie super apple, wprowadzaja NA SILE nowe porty, zastepujac calkowicie stare, to by mogli dorzucic te jedna #!$%@? przejsciowke zeby ludzi najpierw oswoic z tym. Ale nieee, sprzedawajmy je naiwnym frajerom za 100 pln - tak, 100 zl za #!$%@? przejsciowke w polskim sklepie apple xD

Profesjonalny sprzet do pracy - dajmy jakies gowno zamiast porzadnych bebechow i 16 gb ramu, gdzie porzadne laptopy do pracy potrafia miec fabrycznie
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: nie, po prostu Apple już naprawdę przegina.

Używam iPhonów od ponad 6 lat, miałem 3G, 4S, 5S, 6S, niedawno kupiłem też (nie sobie) SE, do tego jest jeszcze iPad 2. Z całą pewnością - hejterem nie jestem.

Od zawsze ich hasłem jest "it just works" czy "it's that simple".
To wytłumacz mi proszę w jaki sposób to, że kupując iPhona 7, nie będziesz w stanie podłączyć go do nowego MacBooka
  • Odpowiedz
@cadcadcad: a za parę lat standardem będzie USB-c nawet w tanich pendrive'ach z Chin (w sumie już teraz takie się pojawiają). Po co trzymać ten sam port, ale w kilku wersjach?
  • Odpowiedz