Wpis z mikrobloga

@setsudanhana: wysyłam niezależnie od wymaganego doświadczenia. Nawet, jeśli nie spełniam wszystkich wymagań, to wysyłam ;) Niemniej tak jak kolega wyżej wspomniał- sam post miał dotyczyć tego, że staż i dwuletnie doświadczenie to chyba lekka przesada xD
@CrazyBaran: IT, programowanie :)
  • Odpowiedz
@yoreciv: Niestety nie kojarzę tam firmy w której mogłabyś spróbować :/ Ale to dziwne, bo przy takich brakach w ilości osób Programujących to firmy często biorą osoby które mają potencjał i można je wyszkolić, aniżeli szukać Programisty następne 3 miesiące ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vincenzo: Staz stazowi nierowny. Stazysta w pewnych firmach to pozycja przejsciowa, cos jak zatrudnienie na okres probny, po odbyciu ktorego dostaje sie umowe o prace. W tym wypadku takie wymagania sa zasadne.
  • Odpowiedz
@setsudanhana: aktualnie w sumie czekam na odpowiedzi z paru CV i z jednej rozmowy o staż (przeszłam dobrze pierwszy etap rekrutacji i czeka mnie jeszcze rozmowa z prezesem firmy, jeśli dobrze mnie zareklamują u niego xD), więc jestem dobrej myśli ;)
  • Odpowiedz
@yoreciv: grunt to dobrze się sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam jednego znajomego z branży który na prawdę jest średni i ma spore braki, ale na rozmowach potrafi się tak dobrze przedstawić że go biorą wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Coolek: bez przesady, wtedy jest umowa na czas określony, a potem przejście na umowę na czas nieokreślony. Staż to czas na naukę i rozwój potencjalnego przyszłego pracownika, a nie sprawdzanie, czy gościu się nadaje do roboty.
  • Odpowiedz