Wpis z mikrobloga

1.Czy taka marynarka nadaje się do czegokolwiek? Szukam jakiejś po taniości (do 200zł) coby od czasu do czasu mieć na jakąś nieformalną okazję.
Wiem, że zaraz padnie tutaj zwrot "dołóż 200zł i kup wełnianą" więc od razu odpowiem, że nie mam obecnie na tyle kasy i dodatkowo będę ją nosił raczej sporadycznie.
2.Tak dodatkowo mam pytanie co do zdjęcia, na którym jest ona zapięta: czy jest ona prawidłowo dopasowana? Bo mam takie wrażenie jakby była lekko za ciasna na tego modela. A może to ma tak leżeć? W sumie jak mierzyłem to na mnie tak właśnie mniej więcej leżała.
3.Czy kolor granatowy to faktycznie najbardziej uniwersalny kolor marynarki?

#modameska
  • 9
@jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__:
No właśnie z tym pajączkiem miałem wątpliwości. Jeden rozmiar leżał dobrze w barkach ale ten pajączek jakiś podejrzanie duży mi się wydawał, a rozmiar większa już dawała te charakterystyczne objawy za dużej marynarki więc raczej odpada.
No nic popróbuję dzisiaj jeszcze raz - może ktoś w sklepie mi doradzi (chociaż mam do nich ograniczone zaufanie).
@vateras131: Jak do ciuchów z sieciówek nic nie mam, bo każdy wie czego po sieciówkach oczekiwać, tak Reserved ma naprawdę ciulową jakość i rzeczy po pierwszym praniu już tak super nie wyglądają ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale możesz mieć szczęście i trafić dobrze :)
@vateras131: Jeżeli ma być na co dzień albo na imprezę rodzinną to marynarka fajna, ale wydaje się dość zimowa (gruby materiał) więc już mniej praktyczna bo latem już się w niej ugotujesz (przynajmniej tak wygląda na fotce) Jeżeli jeszcze nie kupiłeś nic dla siebie to zerknij do nas na rozeznanie MARYNARKI MĘSKIE, marynarki naprawdę pierwsza klasa ;)