Wpis z mikrobloga

Obywatelki, obywatele #szczecin

Rozpoczęły się medialne spekulacje kto w 2018 miałby objąć fotel prezydenta miasta Szczecina. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Kto waszym zdaniem powinien zostać prezydentem Szczecina w 2018 roku?

  • Małgorzata Jacyna Witt 8.9% (4)
  • Bartosz Arłukowicz 15.6% (7)
  • Sławomir Nitras 6.7% (3)
  • Piotr Krzystek 35.6% (16)
  • Piotr Misiło 4.4% (2)
  • Arkadiusz Marchewka 28.9% (13)

Oddanych głosów: 45

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: Chyba kpisz ten człowiek zaczął rządzenie od kręcenia lodów (mieszkania) i kręci je po dziś dzień (chociażby spalarnia). Za samą spalarnię ten człowiek powinien dostać kryminał bo pozwolenie wykonawcy na zmianę podwykonawcy na takiego bez doświadczenia było jawnym działaniem na szkodę miasta i wiem z pewnego źródła że byli tego w pełni świadomi tak samo jak to że wykonawca już startując do przetargu planował podmiankę podwykonawcy. A wiele innych
  • Odpowiedz
@CreativePL: Przy następnych wyborach będzie 12 lat, to miałem na myśli. Przez tyle lat zrobić tak mało, a tyle afer nakręcić, toż to wstyd, do teraz nie mogę pojąć jak mieszkańcy mogą na niego głosować, tyle lat przestoju gospodarczego, tyle zmarnowanych lat. Jestem pewien, że będzie obiecywał stadion i aquapark, jak zawsze.
  • Odpowiedz
@eri: Ciekawy pomysł:D Szkoda że już u niego nie robię bo bym mu zaproponował przy jakiejś okazji:D Chociaż osobiście wolę Gackowskiego znacznie sympatyczniejszy ale on by na pewno na to nie poszedł, a Osina z jego narcyzmem pewnie by był chętny gdyby nie ich wieczny brak czasu.
  • Odpowiedz
@crouch3r: nie wiem… też ją zaorałem, ale nie jest to jakiś wyczyn. Pierwsze lepsze dziecko z podstawówki by dało radę :D A ona mi się kojarzy z blondynką z żartów…
  • Odpowiedz