Wpis z mikrobloga

Mirki z #lublin i #psy uważajcie na wybiegu w wąwozie za media jakiś #!$%@? rozrzuca jakiś pokarm z gwoździami, dziś rano mój pies wyrzygał 3gwoździe, spuszczony ze smyczy był tylko na wybiegu wiec to musi być tam, jak złapie to zabije tego gnoja, Moja różowa nie poszła do pracy żeby pójść z psem do weta, #!$%@? jeden jak sto 50. Klucze gerdy dla skali.
dupajasio69 - Mirki z #lublin i #psy uważajcie na wybiegu w wąwozie za media jakiś #!...

źródło: comment_5tGzFOITpVqSO9nPM1Dbaq8BnnZUXclb.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Buniu: bo masz typowa na tym portalu i chyba w kraju w sumie chorobę - jak ktos nie z nami to znaczy, ze przeciwko i nie widzisz nic po środku.
  • Odpowiedz
@M4ks: autor wyraźnie napisał: "Pies był spuszczony na wybiegu specjalnie do tego przeznaczonym, ogrodzony teren, napisałem o tym czytaj ze zrozumieniem,"

Masz jaja i przeprosisz za swoje bezpodstawne oskarżenia?
  • Odpowiedz
@M4ks: ty jesteś #!$%@?ęty? I wszyscy plusujący chyba też. Spuścił psa na wybiegu dla psow. W miejscu przeznaczonym do tego żeby puszczać psy luzem!
  • Odpowiedz
@M4ks: autor wyraźnie napisał: "Pies był spuszczony na wybiegu specjalnie do tego przeznaczonym, ogrodzony teren, napisałem o tym czytaj ze zrozumieniem,"


Masz jaja i przeprosisz za swoje bezpodstawne oskarżenia?

@Krupier: bezpodstawne, bo napisałem ze autor nie pilnuje psa do czego sie wiele razy przyznał xD ja pieprze...
  • Odpowiedz
@M4ks: na wybiegu dla psów nie musisz go mieć na smyczy, a nie da się zobaczyć czy pies coś akurat zjadł gdy jest te 50-100m od ciebie.

Czyli nie masz jaj, ok. Typowe. :)
  • Odpowiedz
@M4ks: Już nie przesadzaj z tym wiele razy, wiem ze to mój pies i moja odpowiedzialność, co by się z nim nie stało to będzie to moja sprawa, Ale w tym wypisie chodzi o cos innego co podobno zrozumiałeś
  • Odpowiedz
@Krupier: o kurde, prawo ulicy widze xD nie masz co napisać to wymyślasz bzdury pokroju JP na 100%.
Primo - pokaz mi ustawę o wybiegach dla psów skoro to takie oczywiste i bezwarunkowe.
Dwa - dalej nie wiadomo jakim cudem pies miał te gwoździe sobie zaaplikować. I nikt tego nie wie - bo nikt nie widział xD
Ale twój ciasny umysł musi uprościć sobie świat...
  • Odpowiedz
@M4ks: ustawy nie musi być, masz też prawa lokalne + po prostu regulaminy. W szczecińskim wybiegu dla psów zwierzę nie musi być na smyczy.

Z gwoździami chyba nie mówisz poważnie? Wystarczy je wcisnąć w kawałki kiełbasy czy innego mięsa i rozrzucić. Niestety istnieją #!$%@?, którzy tak robią.

Rozumiem, że nie masz jaj by przyznać się do błędnego oskarżenia jakoby autor puszczał psa samopas podczas gdy mógł to robić.

Co jest
  • Odpowiedz