Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
kurczę, jest mi bardzo źle. Chciałabym chyba po prostu kogoś anononiniwo przeprosić a raczej nie mam odwagi robić tego po raz drugi w normalny sposób... A sprawa mnie męczy dość długo. Mianowicie poznałam na wykopie fajnego, pozytywnego Mirka. Widzieliśmy się raz. Fajnie się rozmawiało i pomimo krótkiej znajomości był bardzo miły. Czy ja naprawdę muszę być taka s---------a aby uciekać od wszelkich relacji gdzie ktoś dla mnie jest dobry? Chyba w przeszłości za bardzo dostałam po dupie i teraz #sercezkamienia. Kurde, przykro mi, ze tak po prostu przestalam sie odzywac. Za fajny z Ciebie chłopak abyśmy znów odnawiali kontakt. Nie mniej jednak- przepraszam. Ps tak wiem Mirki co chcecie napisać. Śmiało, nie zalujcie Sobie. Ps2 wiem, ze to odczyta. Mam nadzieje, ze skojarzy fakty. #niebieskipasek #rozowypasek troche #zwiazki #s----------e

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: Jasne, ze logikarozowych mocno... Nie napisze, nie chce mu psuc nerwow. Tez nie chcialabym aby ktos sie odzywal po takim czasie, bo juz nie wiadomo czy robi sobie jaja czy naprawde zaluje. Nie wybielam sie, po prostu glupio postapilam.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz