Wpis z mikrobloga

@factorys Ale po co to wstawiasz? Ciul, że zdjęcie z daleka wygląda jakby zaparkował na chodniku, ale czego większość mikrów nie doczyta, ale to miejsce parkingowe dla klientów piekarni, a Ci raczej w nocy nie korzystają z piekarni, więc taki ból dupy na siłę trochę, bądźmy ludźmi nie znam historii tego pana, ale sam bym tam nocą bez problemu zaparkował!
@MichalStroz: @Slowbro: i bankomatu... bankomat 24h czynny. Piekarnia o rana... Ciekawe czy zaraz przed otwarciem wyjdzie przestawić...

Jak sąsiad ma miejsce wykupione pod budynkiem to też stajesz bo on w pracy? I potem trąbić musi na Ciebie? U mnie jeden taki agent jest... powietrze spuszczone dopiero go nauczyło
@factorys: No a jakbyś ty tam stanął? No już bez przesady i powtarzam nie mówie tutaj o jakiś innych występkach, ale to zdjęcie akurat jest gówno warte i to taki normalny ludzki odruch... A to takie szukanie haka na siłę!
@Slowbro: No i dotyczy też tych felernych klientów ;) Mnie cholernie irytuje ludzie, którzy stają na skrzyżowaniu, ale tu brak tych dowodów, a tego nie trawie! Za dużo się nauczyłem co do kreowania guwno newsów!