Wpis z mikrobloga

W sumie tak z dupy chciałbym pokazać z jakiego pułapu zaczynałem, może to kogoś zmotywuje, może nie :D Uprzedzając pytania, choć niektórzy mogą kojarzyć, full natural ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ręką na sercu, na zdjęciu około 100kg, klata 121cm, pas 95cm, łapa 45cm, przedramię 35cm, udo 67cm, łydka 42cm. Na wiosnę chcę udowodnić sobie, że da się ogarnąć dobrą sylwetka naturalnie i wiem, że jestem w stanie wyplenić z siebie to ulaństwo. Staż może koło 3 lat - ciągłego treningu, z głową od roku, wiem, że w takim okresie da się zrobić więcej, no ale w chwili obecnej chyba mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z progresu, wagi startowej nie pamiętam, ale było coś koło 60 kg( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, nogi szału nie robią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#silownia #mikrokoksy #pokazforme
polish95 - W sumie tak z dupy chciałbym pokazać z jakiego pułapu zaczynałem, może to ...

źródło: comment_KIFDnzM2Zmsc8YaZRoBeUKakVyOgaFMe.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: teraz właściwie wracam do ciężarów, na redukcji dużo siła spadła, potem miałem problemy z łokciem, więc prawie miesiąc off, jeszcze później się skupiłem bardziej na hipertrofii niż sile, obecnie robię push&pull pn-wt/sila czw-pt/hipertrofia. Siady i martwy małe ciężary bo mam problem z prostownikiem i nie chce przeholować, przysiady narazie w granicy 80/80/90/90/100, martwy ostatnio 100/120/130, klatę dzisiaj robiłem 110/110/120/120/130 wszystko po 5 powt. Dopiero zacząłem ten trening, więc zobaczymy
  • Odpowiedz