Wpis z mikrobloga

@MokrySuchar: I ten komentarz od tego Marcina Debila, który swój film o ciężkich przeżyciach taguje jako "beka", "lel", "smieszny filmik". @mandzio nie chcę ci nic mówić, ale nie dobijają ci się po tym komentarzu ludzie z YT na prywatne wiadomości z hejtem? Nie lepiej jest się trochę zdystansować? Co jak co, postacią toksyczną nie jesteś i w sumie lepiej olać to jutubowe gówno ciepłym moczem, niż sobie psuć nerwy tą całą
@poloyabolo: Partner nie każe mu się zdystansować, bo mellony mają wywalone na to, przynajmniej mi się tak wydaje.
Ludzie z YT? Większość się zgadza z moimi postami, co widać po lajkach od nich. Jak nie jestem czegoś pewien to nie piszę o tym na FB. Staram się naprawić trochę opinię o polskim YT ale później przychodzi taki Karolek i wszystko szlag trafia
@mandziok: Nie wiem, czy warto. Lepiej moim zdaniem dbać o własne imię i tych, na których można polegać i którzy się nie położą jak taki Karolek czy inne ścierwa, które co jakiś czas rujnują opinię o polskim YT. Nic nie zrobisz z tym, że ludzie dla atencji będą #!$%@?ć mniejsze czy tam większe krzywe akcje, bo atencja jest równa hajsiwom. Karolek za te oszustwa to powinien mieć minimum odcięte zarabianie na