Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi, czemu #ur Uniwersytet Rolniczy w Krakowie jest tutaj, hmm - wyśmiewany? Spotkałem się z kilkoma opiniami na mirko jakoby miała to być najgorsza szkoła wyższa w Kraków. Niby dlaczego? Chodzę tam już rok i powiem Wam że porównując do opowiadań znajomych z innych uczelni - przykładowo Politechniki Świętokrzyskiej czy Rzeszowskiej to tutaj jest niezły zapier#%@. Minęło 3 tygodnie studiów - u mnie już dobijam do 8 kolosa a oni dopiero będą mieć w następnym tygodniu i to pierwsze. Nie ma łatwo - oczywiście, to nie AGH na kierunku Informatyka, ale jednak nie wiem czemu ten Uniwerek ma być stawiany poniżej Pedagogicznego czy Ekonomicznego - jasne, UJ czy AGH są wyżej w hierarchii to oczywiste z uwagi na prestiż - tego nie mam zamiaru kwestionować.

Nie potrafię jednak zrozumieć czym kierują się osoby, które wypowiadają się o poziomie tej uczelni nieprzychylnie.

#studbaza #krakow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Studiowałam 2 kierunki, nie pamiętam, żeby ktoś się śmiał, może jedynie z nazwy. Nawet nazwaliśmy uczelnię "WYSROL" jako skrót od dawnej nazwy "wyższa szkoła rolnicza" xD ale racja z wyposażeniem sal, dopiero w okolicach 3ego roku pojawiły się dobrze wyposażone sale z komputerami :<
  • Odpowiedz