Wpis z mikrobloga

Hej Mircy,

Szukam dobrej myszki do amatorskiego grania i ogólnego użytkowania komputera. Moim podstawowym priorytetem jest możliwie najmniejsza głośność (chodzi o dźwięk klikania). Chciałbym, aby przy tym myszka miała akceptowalne parametry (zauważyłem, że nie znajdę chyba myszki o parametrach gamingowych, która jest bezgłośna) oraz jakość wykonania (nie chcę jakiejś lipy za 16 zł z Allegro). Cenowo chciałbym się zmieścić poniżej 200 zł (chyba, że jest coś naprawdę świetnego za troszkę więcej, to chętnie się przyjrzę).

Podczas poszukiwań trafiłem na bardzo świeżą propozycje od firmy Logitech, która zdaje się spełniać moje wymagania:
http://www.logitech.com/pl-pl/product/m330-silent-plus

Czy ktoś spotkał się na żywo z modelem Logitech M330 Silent Plus (ewentualnie M220 Silent) lub potrafi napisać na jej temat coś więcej niż znajdę w reklamach i artykułach zapowiadających ten model?

#myszka #myszki #komputery
  • 4
Dzięki za propozycje, obadam.

SS Rival 100 ma bardzo dobre opinie ale co do głośności to po testach napisali tylko, że jest co najmniej o połowę cichsza od konkurencji. Dobrze to rokuje ale będę musiał chyba przekonać się na własne uszy, czy wystarczająco.