Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: To jest Kenzo,
Product size: 15.00 x 7.60 x 0.87 cm / 5.91 x 2.99 x 0.34 inches
Package size: 15.90 x 8.40 x 4.30 cm / 6.26 x 3.31 x 1.69 inches
Product weight: 0.168 kg
Package weight: 0.460 kg
@bodzi_dzwunik: Podobno tak, język polski jest, a jedyna różnica to podobno brak możliwości roota, więc jeśli go potrzebujesz to pewnie będziesz musiał poczekać. Mój różowy ma rn2 w play i w dużym mieście wszystko śmiga, w małym mieście może być problem, ale raczej bez przesady. Nigdy nie narzekała.
@bodzi_dzwunik: W internecie poszukaj mapy nadajników lte 800 i sprawdź czy w ogóle są jakieś w Twojej lokalizacji. Według mnie wciągu dwóch lat raczej dużo się nie zmieni w kwestii nadajników. Co do roota, to pewnie kwestia czasu, bo ten model został zauważony przez ludzi na początku września.
Do czego Ci root tak poza tym?
@muzetas Ad away, usunięcie bloatware (wiem, że większość można wyłączyć, ale ja lubię wywalić na amen), niektóre funkcje w taskerze, titanium backup, geenify. Obecnie mam tel bez roota i niby tak baardzo nie brakuje mi go,ale jak mam wybór to wolę mieć.
@bodzi_dzwunik: i brak szkła tak jak ktoś kiedyś napisał mieć tel za jakieś tam już bądź co bądź nie małe pieniądze i czuć pod palcami platkik trochę słabo niby od redmi note 2 pasuje ale ma w całkiem innym miejscu wycięcia na kamerę i czujnik.
xiaomi wchodzi ze swoimi telefonami na nowe rynki, gdzie jest zapotrzebowanie na LTE800 więc to kwestia czasu jak pojawią się ogolnodostepne akcesoria, zanim to nastąpi:
zamowienie na akcesoria: https://miuipolska.pl/forum/topic/17967-3-zakup-akcesorii-dla-rn3-pro-se-kate-152mm :)
- oryginalne, bdb dopasowane. są jakies etui na gearbest, ale srebrne swieci się jak psu jajca... zloty tez jest brzydki. Te co zamawiamy są dużo ladniejsze.
zamowienie zamykamy wstepnie w srodę, ale raczej bedzie przedłuzone o kilka dni.