Wpis z mikrobloga

A ja muszę na civkę ponarzekać. O ile praktycznie wszystkie zmiany mi się podobają (budowniczowie, drogi, dzielnice itd) to 6 dalej trapi ten sam główny problem co 5. Otóż: nuda od ~renesansu. Ma się wtedy już ogarnięte w miarę państwo i... nie dzieje się wtedy niemal nic interesującego.

Ponadto: szpiegostwo jest dalej nijakie. Dyplomacja mooooocno kuleje (Norwegia mnie chwali za silną flotę, a ja bez bezpośredniego dostępu do morza i nawet 1 portu xD)

Grafika na plus, chociaż na samym początku wydawała się strasznie nieczytelna. Mimo tego, że myślałem, że po obejrzeniu kilku pokazów przedpremierowych z grafiką, jak i z grą, jestem obyty.

No i nie wiem czy to był bug czy jakaś nowa mechanika której nie ogarnąłem. Prowadziłem wojnę i oczywiście spadło mi zadowalanie ze względu na zmęczenie wojną, problem pojawił się gdy podpisałem pokój a zmęczenie dalej spadało o.O

Póki co, jestem raczej niezadowolony.
#civilization6
  • 7
@jombsik: a wlasnie tez sie z tym war weariness spotkałem... sadzilem, ze to z powodu uszkodzonych dzielnic, naprawiłem i tez nic... teraz Twoje info... ciekawe o co w ogóle chodzi
@AKAPony: ja wiem. Ale wydawało mi się, że właśnie w związku z tą agendą mnie pochwalił, a nie zaprezentował agendę. Tak jak Gorgo mnie pochwaliła jak #!$%@?łem troszkę Egiptowi.