Wpis z mikrobloga

EJ!
Dlaczego #consolepeasants dalej to kupują? Nie jestem żadnym wielkim graczem, ale to nie ma żadnego uzasadnienia. Kiedyś miało (sam miałem PS1/PSX) "a ja sobie siadam z padem przed TV na kanapie", ale to już w #!$%@? nieaktualne zdaje się. Kompa można podłączyć pod TV, można na upartego grać na padzie (jak ktoś lubi sobie utrudniać życie), wszystko praktycznie bezprzewodowe (router w sensie net, mysz, klawiatura).
To nie ma żadnego uzasadnienia, poza paroma tytułami które wychodzą tylko na konsole, ale gracz jako taki (?).
Gry 2x droższe, nie zrobisz "5 rzeczy na raz" jak przy grze na PC po szybkiej minimalizacji alt+tab.

To jak kupić #!$%@? empetrójkę, kalkulator, itd. dzisiaj, kiedy telefony robią robotę.

Kolejny raz: to nie ma żadnego #!$%@? sensownego uzasadnienia.
  • 8
@oner:

1.Tytuły ekskluzywne
2.Nie ma rusków w multi
3.Nie ma gównianego steama, więc rynek używek żyje i ma się dobrze
4.Jedna konfiguracja sprzętu, więc gry chodzą w miarę sensownie bez użerania się ze sterownikami i innymi bzdurami
5.O ruskich juz pisałem?

ps. nadal używam empetrójki
@krystiano_ps3: Ale #!$%@? jakaś sensowna odpowiedź a nie te #!$%@?, które wiecznie sobie powtarzacie, żeby samemu sobie uzasadnić #!$%@? w błoto X cebulionów i nie czuć się jak ostatnia #!$%@?.. (o punkcie 1 pisałem i ok)
@krystiano_ps3: Napisałbyś "bo lubię i #!$%@? cię to obchodzi" i miałoby to większą wartość niż to gówno.
1. Też
2. Mam
3. Wypunktować
4. ?

Jak to lepiej wygląda. eh!

PS to #!$%@? gratuluję - kolejne niepotrzebne urządzenie przy sobie. Może dlatego kupiłeś konsolę z takim myśleniem:D
@oner: aha, ok

nie zapomnij podpisać petycji do Rockstara o wydanie rdr2

Chcesz sensownej odpowiedzi to zadaj sensowne pytanie. Próbujesz kręcić gównoburzę, która przestała być śmieszna już dawno temu. Napisałem czemu gram na konsoli: eksy i brak steama. Czego chcesz więcej?

Uciekłem z pc jakieś 8 lat temu, mam kumpli na konsoli i w #!$%@? gier do ogrania, które uzbierały się przez te wszystkie lata. Mam to teraz jebnąć i kupić