Wpis z mikrobloga

No siema #hearthstone Mirki. Gdyby znudziło Wam się nudne grindowanie legendy to polecam warlockowy deck od Kolento. Renounce lock + Barnes/Y'Shaarj combo. Niekoniecznie polecam go do wbijania legendy, ze względu na dość duży wpływ RNG na tenże deck. Raczej dla ludzi, którzy bardziej cenią sobie niepowtarzalność każdej z gier.

Deck jest dość prosty w obsłudze, w mulligan zawsze celujecie w Renounce Darkness + Barnes, z czego wg. mnie Renounce jest dużo ważniejszy. Zbieracie sobie sporą ilość kart (ja zawsze celuję w 10), używacie Renounce Darkness, no a później to już do każdej z gier przybieracie inną taktykę.

Jeżeli chodzi o Barnesa, to zagrałem go może 10 razy do tej pory (mówię tutaj o combo z Y'Shaarj), duża część gier kończyła się w tym właśnie momencie, przeciwnicy po prostu się poddawali (ranga - okolice 15). W każdym razie i tak w tym decku dużo ważniejszy jest Renounce i Wasze RNG.

Nie polecam ludziom pokroju znanego i lubianego streamera Nilatariona. Gość wczoraj grindował legendę tymże deckiem i chyba dostałem raka. Dowiedziałem się ponadto, że Nilatarion jest "jednym z najlepszych graczy HS, ale ma #!$%@? RNG" no i że jest "najlepszym freeze magiem i gdyby zmienił deck to na luzie wbiłby już top100, albo nawet top10".

Dlatego tak jak już wspomniałem, jeżeli Wam się nudzi i niestraszne Wam jest #!$%@? RNG, bo i tak będziecie dobrze się bawić to gorąco polecam. Decklist poniżej.
Pobierz mcqauy - No siema #hearthstone Mirki. Gdyby znudziło Wam się nudne grindowanie legend...
źródło: comment_0qNEAZQb9R3q6CJ19vc4uZgv23TpQ29w.jpg
  • 4