Wpis z mikrobloga

@Saragath: Mi się wydaje, że prawo do oceniania mamy zawsze - jestem w stanie wyobrazić sobie, dlaczego dla nich pójście na cmentarz jakiegoś bohatera jest lepszym pomysłem, niż impreza halloween'owa. Sam też nie widzę w tym drugim nic złego, ale bardziej "wartościowa" wydaje się opcja nr 1 (#!$%@?ąc od tego, że można pójść i tu i tu)
  • Odpowiedz
@pasibrzuch:

nie pasuje im po prostu kultywowanie patriotyzmu


Mi pasuje. Ale akcji nie popieram, bo w załączonym obrazku widzę modę na żołnierzy wyklętych i nienawiść (co najmniej niechęć względem innych) a nie patriotyzm. Kiedyś byli to cichociemni, powstańcy, żołnierze Hubala, a w PRLu pewnie Dąbrowszczaki.
Ci ludzie #!$%@? wiedzą o historii którą tak kultywują. Skupiają się na drobnych hasełkach, krytykę naszych przodków nazywają sraniem do własnego gniazda. Takiego patriotyzmu nie
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: wszędzie musisz wepchnąć coś na temat nienawiści lub niechęci (,) idąc tym tokiem rozumowania to w twojej wypowiedzi też jest niechęć wobec pewnej grupy ludzi- czujesz się winny? Przecież takie myślenie to najprostsza droga do takich absurdów jak na zachodzie- uchodźcy już nawet wieku nie można sprawdzić bo rasizm i niechęć xd a hasło nie odnosi się tylko do wyklętych, a do wszystkich którym należy
  • Odpowiedz
@pasibrzuch:

wszędzie musisz wepchnąć coś na temat nienawiści lub niechęci (,)


Naturalnie jest to #!$%@?, nie przypominam sobie bym nadużywał tego typu argumentacji w dyskusjach.
A nawet gdyby tak było to cóż to zmienia? To że komuś się
  • Odpowiedz
@AndrusZgc A co ma Stalin do polskich lewicowców?


@berials: jak to co
polska lewica komunistyczna dopchała się do władzy na bagnetach stalina ty nieuku.
po 89 przefarbowali sie z marksizmu stalinizmu na marsksizm frankfurcki zwany marksizmem lesbianiznem.
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: Normanie Stary Wróblu, jak mi udowodnisz, że Twoja pierwsza wypowiedź nie była podszyta nienawiścią ubraną w ładne słowa? Używasz argumentu nienawiści chyba nie do końca rozumiejąc jak jest niebezpieczny- praktycznie każda krytyka może być podciągnięta pod nienawiść, wszystko to kwestia interpretacji. Wychowawca w szkole po tym jak zrobiliśmy coś głupiego mówił nam, że jesteśmy idiotami- świadczy to o jego nienawiści do nas czy o jego braku profesjonalizmu? Ja jestem
  • Odpowiedz
@pasibrzuch:

Normanie Stary Wróblu, jak mi udowodnisz, że Twoja pierwsza wypowiedź nie była podszyta nienawiścią ubraną w ładne słowa?


A któż powiedział że muszę Ci udowadniać swój stan
  • Odpowiedz