Wpis z mikrobloga

No to zajebiście ta opieka społeczna działa. Do zabierania dzieci normalnym ludziom to pierwsi lecą, ale jak jest faktycznie ostra patola


@wykopowiczka69: wanna biala, kibel z grubsza wyszorowany, kwiatki podlane, nawet stolek ktory stoi w wannie nie jest zagrzybialy. Chustki na glowe i firanki czyste.

Widac ze mieszka tam starsza, prawdopodobnie niedolezna osoba, moze z jakas mania zbieractwa. Wiec kim ty jestes zeby mowic ludziom co trzymac w domu i czy lazienka to miejsce na
  • Odpowiedz
@Mawak Zespół Diogenesa – zaburzenie osobowościobjawiające się skrajnym zaniedbywaniem higieny osobistej oraz minimum sanitarnego w mieszkaniu. Dotyka głównie ludzi w podeszłym wieku, żyjących samotnie. Na ogół towarzyszy mu niekontrolowane kompulsywne zbieractwo ogromnej ilości niepotrzebnych przedmiotów, które są potem traktowane jako niezbędne[1]. Charakterystyczne jest też zrywanie kontaktów z najbliższymi i unikanie towarzystwa innych ludzi. Człowiek z zespołem Diogenesa sprawia wrażenie bezdomnego nędzarza, co może nie mieć związku z jego rzeczywistym statusem materialnym.
  • Odpowiedz
Do więzienia wsadzić czy co? xD


@Mawak: Na bruk #!$%@?ć za dewastację mieszkania... Znam wiele rodzin, które pracują po gównorobotach byle było je stać na utrzymanie jakiejś klitki i wierz mi, że jakby coś takiego dostały, to by o to dbały... Bieda nie tłumaczy tego syfu.
  • Odpowiedz
@ediz4: Taa, dostają je z toną drewna i pralką na środku pokoju.
-_-'
@Wafellini: A pomyślałeś, że wanna biała, bo nieużywana. Op wyraźnie wczesniej napisał, że w pokoju sypialnianym śmierdzi od zgniłej kołdry. Jakbyś doczytał, to byś nie robił z siebie białorycerza i idioty za jednym zamachem.
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: Toć wspomniałem o zagraceniu. Mówię o stanie technicznym a więc - odpadające tynki, zagrzybione ściany itp. Dla przykładu : znajoma matki dostała eksmisję bo kamienicę przejął prywaciarz. Miasto jest zaproponowało mieszkanie zdewastowane z ubikacją na podwórku. Mieli tam trochę ogarnąć ale mieszkanie w stanie katastrofalnym. I kto w XXI wieku w mieście ma toaletę na zewnątrz.
Inna osoba jako mieszkanie tymczasowe dostała jakieś pomieszczenie gospodarcze bez ciepłej wody, z
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: Nie napisałem WYRAŹNIE że śmierdzi, opisałem wrażenia wizualne, nie baw się w nadinterpretację, i robali też nie spotkałem które mogłyby się gdzieś roznieść, no może poza paroma pajączkami ale one i u mnie w mieszkaniu się zdarzają.

@pies_ogrodnika: I to było jedyne mieszkanie w którym paliłem wewnątrz mimo że w innych mieszkaniach też miałem pozwolenie.

@Wafellini: To prawda, gdyby tam coś się rozkładało albo cuchnęło padliną to bym powołał się na konwencję Genewską i poszedł do
  • Odpowiedz