Wpis z mikrobloga

@frikuu: nie warto. kilka ciekawych rozwiązań, kilka rozdmuchanych jak np walka. dużo grindu i trzeba poświęcić masę czasu. europejski wydawca ruchający graczy xD brak fabuły. rewelacyjna grafika, dopóki stoisz w miejscu, bo jak zaczniesz biec to świat doczytuje się dosłownie metry przed nosem. nie warto było
@frikuu: nie warto. System PvP strasznie, ale to strasznie #!$%@?, polegający na iFrameach i super armorach (czyli najbardziej #!$%@? z możliwych opcji), desync na serwerach tak duży, że niektóre postacie agrywalne w PvP. Z patcha na patch coraz bardziej #!$%@? sens robienia life skilli, gra jest symulatorem grindu, i jezeli na dzień dobry nie #!$%@? minimum 40 euro na pety farmisz o 50% wolniej niż ludzie po srogim pay2winie. Wydawca rucha
To teraz pocisnales. Gram bo lubię i sprawia mi to przyjemność. Pieniędzy nie trwonie.

@frikuu polecam załatwić sobie klucz na 7 dni i sprawdzić. Jednak ostrzegam że gra to grinder zajmująca dużo czasu. Oprócz tych 10e trzeba jeszcze kupić pety ale poza tym jest ok.
@StaromodnyLewak jak się nie umie walczyć to iframy i superarmory mogą być powodem do kija w dupie ☺ just saying. Pvp Nie jest zaawansowane to fakt. Ale to tylko dlatego że ciągle dodawane są nowe awakeningi. Niestety nie są dodane na raz. Ale do końca roku ma się to wyrównać. Oprócz tego gra oferuje bardzo dużo. Pve i pvp zupełnie inne niż dotychczasowe "wowy"
@escoban: wiesz, umiałem walczyć na iframe'y, co nie zmieniało faktu że jest to najbardziej #!$%@? rozwiązana idea systemu PvP jaką kiedykolwiek zobaczyłem, gra de facto bardziej nagradza #!$%@? na iframeach i dashach niż aktualną walkę, przez co w pewnym momencie zamiast na polu bitwy jesteś w cyrku, gdzie każdy skacze jak małpa byle żeby nie dostać hita który położy ciebie na ziemie. Po prostu nie widzę sensu w grze PvP której