Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło. Na głównej z płomieniem jest wykop z rzekomym anonimowym listem do Rzeplińskiego.

Szkoda tylko, że gdyby wczytać się w ten list, to wychodzi na to, że pisałaby go osoba, która nie istnieje nigdzie indziej, niż w głowach lewicy.

Bo co my w tym liście mamy?

- jest zła Nowoczesna i PO
- jest dobry PIS
- jest dobry ONR
- są "prawdziwi polacy"
- żydokomuna
- jest suweren
- jest zdrajca narodu

Jest tam mały szkopuł. PiS i ONR zgadzają się ze sobą tylko w pustych główkach lewaczków. Ktoś kto zna prawdziwego pisowca i prawdziwego narodowca, ten wie, że między tymi grupami jest co najwyżej pakt o nieagresji, a z pewnością nie ma tam jakichś ciepłych uczuć.

No bo który realnie występujący prawicowiec napisałby poniższe zdanie?

Już niedługo kibice, kibole i ONR i reszta prawdziwych polaków cię załatwi, nawet ci immunitet nie pomoże . Dopadniemy cię będziesz zdychał w męczarniach ty i twoja rodzina .


To śmierdzi zarzutką na 100 kilometrów. ONR nigdy nie utożsamia się z kibolami. No chyba że w lewicowych makówkach.

No i te zaczynanie od dużej litery wyrazów: ,,Nowoczesna" ,,Platforma Obywatelska" ,,Niemcy" przy jednoczesnym notorycznym pisaniu ,,polacy" i ,,polaków".
Bardzo charakterystyczny algorytm stosowania dużych liter, promujący większy szacunek do tych dwóch partii i narodu niemieckiego, niż do własnego.

tym co sprawia, że ta sprawa jest nie tylko żałosna ale i obrzydliwa, jest fakt, że dzień przed publikacją tego listu była rocznica tragicznej śmierci Marka Rosiaka z PiS, zamordowanego przez byłego działacza PO.

Jeśli to jest naprawdę prowokacja, bo pewności nie mam, ale wszystko na to wskazuje, to lewica osiągnęła kolejne dno i wyzbyła się resztek RiGCzu.

#4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #zarzutka #lewackalogika #polityka
Pobierz T.....5 - Co się #!$%@?ło. Na głównej z płomieniem jest wykop z rzekomym anonimowym l...
źródło: comment_x3ek9qvGz0SFA21xqegbSOwVzT7FHTva.jpg
  • 33
@Tical25 To że oficjalnie ONR nie darzy PiSu ciepłymi uczuciami nie znaczy ze to samo dotyczy ich sympatyków. Ludzie potrafią lubić wiecej niż jedna organizacje przecież. Szczególnie ze narracja pis jest bardzo narodowa i jeszcze te programy socjalne. Oczywiście nie rozstrzyga to o prawdziwości bądź nie list. Jedynie dla mnie ten argument jest słaby.
@Tical25: Dawno nie miałem takiej zabawy na wypoku jak przy tej wrzutce lewicy. Neuropa wielokrotnie robiła akcje z wrzuceniem jakiegoś tematu i tak masowym wykopywaniem że wszelka dyskusja z nimi mijała się z celem, a nie daj boże wtedy skomentować i wytknąć braki w ich argumentacji. Od razu jesteś PiSowcem i to bez dyskusji! Tym razem poszli o jedną manipulację za daleko i spotała ich klęska na ich własne życzenie. (
Szczególnie ze narracja pis jest bardzo narodowa i jeszcze te programy socjalne.


@Variv: Narracja PiS byłaby narodowa, gdyby socjal był tylko dla Polaków.

Zresztą znasz jakiegoś zwolennika obu tych grup jednocześnie?

Bo ja znam sporo narodowców i ani jeden nie traktuje PiSu jako czegoś więcej niż mniejsze zło.
A Pisowcy traktują narodowców i ONR jako ludzi niepoważnych, którzy ze swoich poglądów wyrosną.

Trzeba znać oba te środowiska, żeby wiedzieć jak to
@Tical25 Narracja to nie tylko social przecież. W pisie teraz chyba co trzecie słowo to jakieś narodowe teksty. Jak nie naród, suweren to Polacy i Żołnierze Wykleci pełno tego w ich przekazie. A to ze narracja nie zawsze pokrywa się z czynami to już inna kwestia.

Kiedyś poznałem (znajomy dalszego znajomego ) zwolennikami ONR kibica Legi i sympatyka pis jednocześnie. - Choć sympatia do pis była u niego warunkowa (bo silna partia)
W pisie teraz chyba co trzecie słowo to jakieś narodowe teksty. Jak nie naród, suweren to Polacy i Żołnierze Wykleci pełno tego w ich przekazie. A to ze narracja nie zawsze pokrywa się z czynami to już inna kwestia.


@Variv: Nie inna, bo nikt PiSu za samą narrację nie będzie lubił. W taki list mógłbym uwierzyć, gdyby go napisano 2 tygodnie po wyborach. Wtedy były jeszcze duże nadzieje, że PiS będzie
@Tical25 Ale duza cześć sympatyków narodowcow i tak zagłosuję na pis jakby co choć wiadomo ze nie wszyscy . Bo np. uznają ze tylko pis ma szansę w wyborach albo w podziękowaniu za kasę z 500 +. Programy partyjne to jedno a głosowanie ludzi w wyborach to drugie.
Ale duza cześć sympatyków narodowcow i tak zagłosuję na pis jakby co choć wiadomo ze nie wszyscy .


@Variv: No a na kogo mają głosować? Na Palikota? Pisałem już że PiS jest mniejszym złem dla narodowców, ale bynajmniej nie oznacza to między nimi sympatii. Gdyby korwinowiec zagłosował teraz na PO, żeby obniżyli z powrotem podatki, to oznaczałoby, że korwinowcy kochają PO i będą za nie zabijać?

Tyle, że ten list to
@Tical25 Pokazuję sympatię człowieka do pis ONR i kiboli. A nie sympatię tych ugrupowań między saba. Dla mnie po prostu nie ma konfliktu aby sympatyk ONR był kibolem popierajacym pis. Ludzie przecież w swoich działaniach i poglądach nie są w 100% po jednej stronie i nigdy w 100% nie zgadzają się z organizacja jaka lubią albo nawet do jakiej należą. Ludzie generalnie nie są aż tak kategoryczni. Inaczej mielibyśmy w Polsce raj
Dla mnie po prostu nie ma konfliktu aby sympatyk ONR był kibolem popierajacym pis.


@Variv: Zatem to dowodzi, że nie znasz żadnego z tych środowisk i nie wiesz o czym piszesz.

Ludzie przecież w swoich działaniach i poglądach nie są w 100% po jednej stronie i nigdy w 100% nie zgadzają się z organizacja jaka lubią albo nawet do jakiej należą


Tyle, że gdy ma się różne poglądy, to zawsze one
@Tical25 Ty wchodzi z założenia że ludzie w swoich poglądach kierują się wynikaniem logicznym i analizą. Ze są w 100 % racjonalni i ze znają poglądy i programy różnych ugrupowań na wylot . A przecież tak nie jest. Cała mają sympatyków pis nie zna ich programu w całości jak i nie zna poglądów ONR w całości (to się też tyczy innych partii ). Wystarczy ze ktoś lubi ONR za narodowość i masakrowanie
Wystarczy ze ktoś lubi ONR za narodowość


@Variv: Jeśli kogoś lubić za narodowość, to PiS, bo ONR idzie znacznie dalej.

Gdy ktoś lubi odwoływanie się do chwalebnej historii Polski, czy uczczenie pamięci bohaterów, to po prostu popiera PiS. ONR jest dużo bardziej radykalny i nikt tam nie trafia przez przypadek.

Przeciętny człowiek nie wchodzi w tak gleboko w dywagacje ideologiczne i zależności między nimi dlatego nie widzi sprzeczności.


Tyle, że aby
@Variv: Stary. Jesteś idealnym przykładem kogoś, kto nie ma pojęcia o podziałach na prawicy, ale do łba media wbiły mu obraz okropnego Polaka-kibola-narodowca-zportretemkaczafiegowprzedpokoju. Zamilcz bo budzisz śmiech. Żołnierzy Wyklętych pełno w przekazie PiS? Bo co? Bo ten śmieszny gif tak sugerował? :D Programy socjalne? Od kiedy RN jest zwolennikiem interwencjonizmu państwowego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przyznaj się... to ty pisałeś? Sposób w jaki
@adamgtx To że występują podziały na prawicy nie oznacza ze konkretny człowiek te podziały dostrzega. Przecież pisałem o tym w komentarzu. I Ty nie wiesz do kogo piszesz tylko sobie coś o mojej osobie dopowiadasz. Media mi nic nie wbił bo mało ich oglądam a moje poglądy wewulowaly z poglądów narodowo - nacjonalistycznych do wolnosciowych obecnie. Z resztą moje poglądy nie mają znaczenia bo dokładnie opisałem dlaczego człowiek może łączyć wydawałoby się
@Tical25: @farmerjanek: Wszyscy ślepo zakładacie, że osoba, która pisała ten list jest zdrowa na umyśle, trzeźwo patrzy na świat, zna program PiSu i ONRu. Przecież takie listy ociekające jadem piszą jakieś #!$%@?ńce z klapkami na oczach, do których nie trafiają jakiekolwiek tłumaczenia i rozmowa, oni wiedzą swoje i tyle. Są zaślepieni w swojej nienawiści