Wpis z mikrobloga

Ewa Bugała znowu w akcji. Tym razem w materiale o polonizacji mediów zaprosiła jako gadające głowy: posłankę partii rządzącej, szefa konkurencyjnej, do omawianych w reportażu, gazety oraz prawicowego dziennikarza. Różnorodne grono gwarantem rzetelnego materiału.

Ja się już nawet nie będę bawił w transkrypcję, bo co będę was zanudzał. Jest standardowo:

Niemcy

niemieckie

narodowe

polskie

polskość

KAŻDY ZAUWAŻY

a u Niemców to murzynów biją


Więc cytując samego siebie z pozostałych wpisów z tego tagu: **"_I TAK #!$%@? DO #!$%@?"**

Ale jakoś dzisiaj mi to lotto, nie irytuje mnie to tak bardzo. Czemu? Po materiale odnośnie protestów pod domem Kaczyńskiego byłem tak #!$%@? i tak rozżalony, że jeszcze na fali mojej złości zagruszkowałem stację i autorkę materiału do KRRiT (Rada Etyki Mediów była nieosiągalna). A dzisiaj dostałem powiadomienie że Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyszła z zapytaniem do TVP SA o udostępnienie materiałów celem zbadania sprawy, a po około dwóch miesiącach od dokonania tego przez telewizję - powinienem otrzymać informację co dalej.

Jak coś się rozwinie to dam wam znać.

#skrotwiadomosci #tvpis #polityka #neuropa
Joz - Ewa Bugała znowu w akcji. Tym razem w materiale o polonizacji mediów zaprosiła ...

źródło: comment_ZGbe4PagBn5f7NNHDOG3pd8wgv4p4XfC.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@andrzejcebula_reload: KRRiT jest organem rządowym, ergo rząd ma pełne prawo obsadzać stołki - 3 osoby od Sejmu i 2 od prezydenta. W wrześniu było ostatnie przetasowanie i skład rady jest teraz w pełni z nadania PiSu.

Jednak mimo wszystko pozostaje pewna ufność w jego działanie, mimo ewentualnego upolitycznienia - członkowie Rady, w przypadku popełnienia błędów i zaniechań mogą odpowiadać przed Trybunałem Stanu.
  • Odpowiedz
@Joz: Szkoda, że nie oglądałeś Wiadomości wczoraj - Ewa Bugała na maxa, miałbyś używanie. Zabójstwo Marka Rosiaka, czarne protesty, super rzeczy.
I dzięki za obywatelskie zgłoszenie do KRRiT, bo mnie się nie chciało, a powinno.
  • Odpowiedz