Wpis z mikrobloga

@martwy_kotek: 5s to jak najbardziej dobry wybór na najbliższe dwa lata. Osobiście pewnie szukałbym w tej cenie używanego SE w dobrym stanie, ale jesli faktycznie zależy jej na nowym telefonie, to przez dwa lata nie będzie miała z 5s żadnego problemu. Zauważalny będzie oczywiście, szczególnie pod koniec, spadek wydajności, ale i tak będzie działał lepiej, niz jakikolwiek android za 1,5k.
ale i tak będzie działał lepiej, niz jakikolwiek android za 1,5k.


@SmellySocks: ja rozumiem że tagując #apple zlatuje się masa fanbojów ale właśnie leżą u mnie obok siebie 5s i redmi note 3 pro gdzie ten drugi kosztuje połowę z tego i prędzej bym umarł ze śmiechu niż powiedział że 5s mi działa lepiej

gdybym teraz miał kupować go drugi raz to przecież w życiu bym tego nie zrobił, mam przecież
@animetopedal: misiu kochany, ja wiem, ze półroczny szajomi działa lepiej niz trzyletni telefon.

Jak ktoś nie lubi androida, to ma do wyboru jeszcze gorszego Windowsa, albo ograniczonego, ale bezbłędnie działającego przez długi czas iOS. Wybór zależy od człowieka.
@animetopedal: pisałem o czasie eksploatacji, jak sie nie umie czytać ze zrozumieniem, to potem wychodzi. Nie znam żadnego androida, który w stanie out-of-the-Box po dwoch latach codziennego użytkowania by sie nie #!$%@?ł. Nawet te najmocniejsze tyle nie wytrzymują bez zająknięcia, o ile nie zacznie sie go po jakimś czasie co trzy miesiące przywracać do ustawień fabrycznych, albo nie wrzuci jakiegoś cyanogena.
@dlugopis1: I jeszcze ma pożyczkę w Providencie wziąć, bo 1500 na telefon to mało. Podobno każdy iPhone to demon szybkości i jakości więc dlaczego musi brać nowszy? Przecież ma wszystko co potrzebuje telefon.
@animetopedal: nie moge, bo ma pol roku. iPhone to pewniak, jak ktoś nie chce ryzykować, to bierze apona. Androidy nas przyzwyczaiły do wywalania w losowych momentach, szczególnie te samsungowe.

A co do nexusa, masz racje, czysty android nie #!$%@? sie aż tak.