Wpis z mikrobloga

Dzisiejszej nocy był pierwszy transmitowany telewizyjnie mecz preseason Wilków.

Kris Dunn był dzisiaj 0/5 z gry, w 15 minutach. Wyglądał źle po obu stronach parkietu. W ataku widać było takie try-hardowanie jak LaVine w rookie sezonie, a w obronie był nieobecny myślami. Często nie skupiał się na ustawieniu, nie próbował czytać gry, za dużo wysiłku musiał wkładać żeby nadrabiać te błędy. Thibs powiedział, że (conajmniej) przez pierwsze 20 meczów sezonu starterem będzie Rubio, który wyglądał super, głównie w obronie, ale kreował też bardzo dobrze. Mimo 26 lat gra jak weteran, ale to w sumie było widać już w zeszłym sezonie. IMO Rubio zagra więcej meczów jako starter, niż Dunn, nie uwzględniając kontuzji.

O innych krótko: KAT wyglądał kozacko. Już w tym sezonie może zostać najlepszym centrem ligi. Brzmi to dość nierealistycznie, bo gość ma dopiero 20 lat i 2 rok w lidze, ale biorąc pod uwagę, że jego konkurencją są Jordan, Gasol, Horford, Whiteside, DMC (temu zaniżam ocenę głównie dlatego, że gra w #!$%@? drużynie), to jest to jak najbardziej do zrobienia. Rush dosyć dobrze, Dieng bardzo dobrze, LaVine super (jeszcze poprawił i tak kozacki rzut), Aldrich fajnie w obronie, ale w ataku jest mocno ograniczony. Bjelica się poprawił w ataku. W boxscore jest jest jego 1-7, ale dużo razy był faulowany i ogólnie na test oka wygląda dobrze. Murry będzie okej jako 3,4 z kolei gracz na 2-3, a John Lucas III musiał chyba obciągnąć Thibsowi za miejsce w drużynie. #nba #wilczabojowka
  • 4
@appylan: jedyne mecze, ktore dunn zacznie w wyjsciowym skladzie beda przez kontuzje. jakiekolwiek spekulacje, ze wygryzie rubio sa bezpodstawne, tylko zeby to widziec, to trzeba ogladac mecze, a nie boxscory.
@appylan: Widziałem Dunna w tym meczu i zastanawiałem się skąd taki hype na niego ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale jestem daleki od jakichkolwiek osądów po jednej grze (do tego w preseason).Może odnajdzie się w trakcie sezonu.
Jestem ciekaw LaVine'a, coś czuję, że z nim i Wigginsem może być podobna historia, jak z Carterem i McGrady'm.
A KAT? ()
Jeśli