Wpis z mikrobloga

@dgtmarket: kurde, ludzie podobno z tego tagu na wykopie czeszą kasę na wzrostach / spadkach ogromne, a wy się cieszycie z tego, że macie o ułamki procenta lepszy kurs kupna ? Z czego taka micha ? Z tych 9 zł ?
@S_Rybka: Dziękujemy za uwagę! 9 zł do BitBay, ponad 20 zł do pozostałych. Niby ułamek procenta, ale "grosz do grosza, a będzie kokosza". Jeśli ktoś korzysta z porównywarek jak np. bitcoinaverage.pl, zauważy, że często mamy dużo lepszy kurs zarówno kupna jak i sprzedaży (pomijając już 3-miesięczny okres bez opłat, najniższe prowizje w Polsce, księgowanie BTC po 1 potwierdzeniu i darmowe przelewy złotówkowe i wiele innych). Ponadto po 5 wrzutkach na tagu
@dgtmarket: No fakt, koks te 9 pln. A co do śmieszków z problemami innej giełdy, na waszym miejscu nie robił bym szydery, jaką robicie na swoim blogu, czy tutaj - bo jeśli sprawdzą się spekulacje to i wy będziecie mieli pod górkę.
@S_Rybka: Nie ma śmieszków z powodu problemów Bitcurex. To duży cios dla całej społeczności Bitcoin w Polsce, a w przypadku najczarniejszego scenariusza, wielka tragedia dla inwestorów. Musimy czekać na sprawdzone informacje. Podchodzimy z dystansem do "teorii spiskowych", o czym pisaliśmy na blogu, ale jednocześnie mamy inną wizję polityki komunikacji z Użytkownikami. Bitstamp i Bitfinex również doświadczyły w swojej historii sporych kłopotów (o nich także pisaliśmy), ale pozostały dużo bardziej transparentne.
@dgtmarket ja podobnie jak koledzy. Nierobi mi różnicy kurs 2400 czy 2500 bo to ma znaczenie dopiero przy kupnie 1lub więcej bitka. Powiem w ten sposób przy transakcjach btc ustawiam zawsze najwyższe fee i kompletnie nie interesuje mnie np czy któraś gielda ma takie czy inne prowizję lub spreed.