Wpis z mikrobloga

@bidzej z tego co zdążyłem zauważyć to inaczej puszczane są torpedy z samolotów - nie ma tej chwili między puszczeniem a pojawieniem się w wodzie - także wows daje te kilka sekund szans na zdjęcie kilku sztuk przez te parę sekund.
@bidzej no i inaczej walka wygląda, jakoś wszystko bliżej siebie, dużo bardziej dynamicznie chociaż nie twierdzę że to lepiej - a może po prostu przyzwyczaiłem się do wowsa. No i okręty maja bomby głębinowe do zatapiania tych łodzi podwodnych, nawet ciekawe ale balans tam pewnie ostro kuleje.
@bidzej co jeszcze ciekawe to tam jest chyba poziom tlenu, co wymusza wynurzanie łodzi, celowanie trochę jak w wocie.

Jednak szkoda zaczynać, tu już 4k bitew stoczone ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bidzej: Minekaze fruwałem i storpedowałem 2 tygrysków, trochę się gubiłem bo jednak przyzwyczajenia do celownika wows robi swoje, ciągle w shift zasuwałem i mówię, #!$%@? co jest ( ͡º ͜ʖ͡º), szczerze to koło wows nie jest warte postać nawet sekundę. Nie wiem czym ten gość się tak jara opowiadając o tej grze że jest lepiej wykonana od wows,chyba musi być bardzo #!$%@? umysłowo https://www.youtube.com/watch?v=dYTtIYMWY3U.

Grafika paskudna,