Wpis z mikrobloga

Eksperyment w toku - "Let's get wild!"
Kilka miesięcy temu uwarzyłem porter kokosowy, z którego zostało mi niecałe 5l (15l poszło do beczki) i nie wiedziałem co z nim zrobić, a butelkować nie chciałem. A miałem w domu butelkę Rose De Gambrinus oraz Rzeźnika z Profesji. Postanowiłem zatem zebrać z obu tych piw osad i zaszczepić nim pozostałe mi piwo, a miało to miejsce 18 kwietnia. Pół roku później wygląda tak. Ile jeszcze będzie stało nie wiem, na pewno długo. Robił ktoś kiedyś coś podobnego?
#piwowarstwo
salvador94 - Eksperyment w toku - "Let's get wild!"
Kilka miesięcy temu uwarzyłem po...

źródło: comment_UAgv7v91pv7Bj34CjT2Zg8UB290ts17V.jpg

Pobierz
  • 12
@Littauer: Coś w stylu piwa Zwet.be od 3Fonteinen. Nie miałem nic do stracenia bo i tak wtedy nie było w co tych 5l zabutelkować, a tak albo coś wyjdzie albo nie. Od tego jest piwowarstwo domowe by eksperymentować :D
ka miesięcy temu uwarzyłem porter kokosowy, z którego zostało mi niecałe 5l (15l poszło do beczki) i nie wiedziałem co z nim zrobić, a butelkować nie chciałem. A miałem w domu butelkę Rose De Gambrinus oraz Rzeźnika z Profesji. Postanowiłem zatem zebrać z obu tych piw osad i zaszczepić nim pozostałe mi piwo, a miało to miejsce 18 kwietnia. Pół roku później wygląda tak. Ile jeszcze będzie stało nie wiem, na pewno