Wpis z mikrobloga

Są tutaj na wykop kibice #liverpoolfc z #bydgoszcz i okolic?

Jeśli chodzi o mnie to jestem z miasteczka #wiecbork (~ 50 km), ale często bywam w #bdg i fajnie byłoby obejrzeć spotkanie w mniejszym lub większym gronie #thereds . Kiedyś byłem na spotkaniu na Barce i w Piwiarni Warki, ale to było dobre kilka lat temu, więc nie wiem jak teraz wygląda sytuacja w samym mieście. Doszły mnie słuchy, że teraz kibice z Bydgoszczy jeżdżą do #torun lub #pila ale mimo wszystko wolałbym spotkanko w Bydzi. Ktoś coś? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nawet w małym gronie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lfc #thereds #footballfans #kujawskopomorskie #pilkanozna #kibice #brzydgoszcz #bydgoszczanie
  • 15
@mefirka: Ej, no to szanuje w ch... :D
Ja mam w planach reaktywację spotkań w Bydzi (mimo, iż byłem tylko ze dwa razy na takich spotkaniach w bdg), no ale warto...Teraz ludzie rozjeżdżają się po Toruniu, Pile, Złotowie, Poznaniu (tu akurat warto się wybrać bo Poznań "miasto doznań":D ). No ale wiadomo na miejscu lepiej :) Oglądanie na laptopie samemu w małym pokoiku a w grupie w pubie czy "większym salonie"
@mefirka: No W Poznaniu i Toruniu na grubo: przyśpiewki, race, kończenie meczu jakieś 1.5 km od noclegu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale Bydgoszcz też ma / może mieć swój klimat :) Nie mówię, że kolejka w kolejkę, ale mimo wszystko obczajenie pubu i ot tak spotkanko zawsze na plusie. @mefirka nie wierzę, że tylko nas dwoje kibicuje czerwonej części Liverpoolu i jednocześnie udziela się tu na stronie