Wpis z mikrobloga

@Miecz12: No, zdecydowanie nie jest #!$%@?, ale jeśli ktoś chce najwyżej jakości czujniki, to niestety Mediatek w tym polu przegrywa, dodatkowo jednak się odrobinę mocniej grzeje.
@sir: Bierz Redmi Note 3 650/3GB.
@sir: ZUK1 co ma lepszego to wydaje mi się, że jedynie system, ale osobiście uważam, że akurat miui polska jest równie dobry, ale to rzecz gustu.
@sir: Nie ma lepszego telefonu niz zuk z1. Bawilem sie juz z wieloma chinczykami, ale tylko ten telefon dobrze wspominam. Wgrywasz cm13 lub nuclear i telefon dziala jak marzenie. Solidnie wykonany, bardzo dobra jakosc audio, bardzo dobry aparat, bateria swietnie trzyma, no po prostu idealny. Nawet sie nie wahaj tylko go kupuj. Mam od jakis 3 miesiecy rn3p i to jak przesiadka z fajnego bmw do duzego fiata. Niby tez jezdzi,
@wojszu: NucleaROM z xda. Wszystko stabilne. Bateria też dobrze trzyma. Mam włożone dwie karty sim, na jednej dane, włączone wifi, bluetooth i od #!$%@? aplikacji w tle.
Jedyne co (jeszcze) nie działa to szyfrowanie telefonu i nie ma CMTE (ale można zastąpić go appką substratum). Rom oczywiście zawiera modyfikację na nagrywanie w 4k, 60fps i odblokowanie czytnikiem linii papilarnych bez włączania ekranu.
źródło: comment_xbpbvX41ACke6aGyvprvK0S7WM2Cl6mD.jpg
@kacpi2442: Jeszcze pytanie ten quick charge chodzi? Cos doczytalem, że jest wylączone w tej wersji miedzynarodowej, no ale jak custom to może odblokowane jest?