Wpis z mikrobloga

Stopień 5 w obecnym sezonie rankedów i póki co odpuszczam na kilka dni a może i całkiem. Ostatnio co ugram to spadnę - najpierw prawie 4 ranga, potem spadek na 6 i z powrotem na 5. A win rate nawet niemały bo koło 60%. Droga do 5 rangi jak zwykle stosunkowo losowa - dużo małpek w teamie, dużo snajperów, ludzi którzy wystawiają się burtą do pancerników. Mimo to do tej rangi można też wiele ugrać samemu. Sezon irytujący, ale są też plusy - flagi się przydadzą, jakaś tam kasa wpadła.

Najlepsze okręty na ten sezon: benson, bismarck, czapajew z czego ten ostatni to obecnie gruba przesada w zakresie 5-1- radar na prawie 12km skutecznie unieszkodliwia DD. Stanie taki za wyspą na środku mapy i tylko czeka na jego przeładowanie. A jak jest dwie czapki to przegrana niemal pewna, bo puszczają na zmianę. BB bez zmian - większość nie fatyguje się do pomocy na capie. Według mnie powinni znerfic zasięg radarów, w tym radarów aktywowanych właśnie za przeszkodami - skałami.

Takze narazie same randomy i wbijanie bismarcka, może jeszcze zdążę na koniec sezonu.

#worldofwarships #wows
  • 5
@BadWood: 100% zgoda, obecny sezon jest jakis niedorobiony i pasuja pod niego tylko konkretne statki. Poniewaz na T8 mam tylko Amagi i Mogami, to poprzestalem na randze 10 i tyle, nie mam cierpliwosci na wiecej, bo oba te statki zbieraja tegi #!$%@? na malym dystansie - a glownie tak sie rozgrywaja rankingi...

A radar "widzacy" przez skaly, na 12km, to jest w ogole jakas magia.
@bidzej w ogóle balans poszedł nie w tą stronę co powinien - mamy bismarcka spamującego celnie działami baterii dodatkowej i z pancerzem trudnym do ocytadelowania a z drugiej strony właśnie amagiego i NC, które ustawiając się burtą łykają wszystko jak leci i są ograniczone jeśli chodzi o te drugie działa. Do tego łatwiej je nawet podpalic, zwłaszcza NC. Jak były tylko dwie linie w grze, nie było aż tak dużych różnic. Pozytywnie