Wpis z mikrobloga

W jakim banku masz konto?

  • Alior 7.4% (174)
  • BPH 1.3% (30)
  • BZWBK 11.4% (269)
  • City Handlowy 0.7% (17)
  • Deutsche Bank 1.6% (37)
  • Getin 1.4% (34)
  • ING 17.3% (409)
  • mBank 33.9% (802)
  • Nordea 0.3% (6)
  • inny (komentarz) 24.9% (589)

Oddanych głosów: 2367

  • 59
  • Odpowiedz
@zbozny_chlop: ło panie, mBank, ING, ex. Alior Sync (obecnie T-Mobile usługi bankowe świadczone przez Alior Bank S. A.), BGŻ, Getin Bank - i co ja mam zaznaczyć, z każdego wybieram najlepszą usługę i z niej korzystam
  • Odpowiedz
@zbozny-chlop: czego oczekujesz od rachunku w banku? Postaramy się coś doradzić z naszej oferty :)
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku
Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz
@zbozny_chlop: zawsze broniłem ING ale napiszę teraz, że mają tak #!$%@?ą obsługę klienta, który spędził z nimi ponad 10 lat, że niech się #!$%@?ą i przenosiłem wszystko prawie do mBanku, polecam.

do tego ING potrafi #!$%@?ć maintenance swojego systemu online i odciąć od środków w dowolnym momencie i bez jakiegokolwiek wcześniejszego powiadomienia
  • Odpowiedz
@ilmash: Od dawna masz konto w mBanku? Jak dokładnie się nazywa? Chcę uciec z BZWBK, bo to co się w tym banku odpapieża od 1 sierpnia to jest #!$%@? dramat...

Zastanawiałem się nad ING i Aliorem, ale mBanku nie brałem pod uwagę.
  • Odpowiedz
@zbozny_chlop: oj, nie powiem Ci teraz(bo mam neta na kartki przez parę godzin najbliższych), ale sprawdź sobie podstawową ofertę w której wszystko jest praktycznie darmowe. no i trzymam cały przelany hajs i nowe środki na lokatach 2%. oprócz trochę #!$%@?ącego "facebookowego" zabarwienia ich systemu online to bardzo wygodny i przejrzysty.
  • Odpowiedz
@zbozny_chlop: IDEA Bank - łapy sobie nie dam za to uciąć, ale chyba jeden z nielicznych polskich banków prywatnych. mam u nich konto firmowe i jest mi z nim dobrze. Od przyszłego miesiąca kasuję mbank prywatne konto i też przenoszę do Idei.
  • Odpowiedz