Wpis z mikrobloga

@kukaszr: też uważam, że ktoś, kto nie płaci alimentów to spoko koleś i lepiej wydać kasę na piwo z kumplami, niż na własne dziecko. A samotne matki to szmaty. Skąd się wzięło 86 plusujących? Serio?
  • Odpowiedz
@kukaszr: Glupi obrazek, ale jak sie patrzy na kwoty zasadzanych alimentow i ich sciagalnosc, to dopiero zalosc bierze. Po mirko krazyc taki obrazek, jak to kobieta zdradza bogatego meza i laduje koniec koncow z cala kasa. Takie historie to w Hollywood. Tutaj kobiety dopraszaja sie o 300 zl miesiecznie.
  • Odpowiedz
@kukaszr: śmiechy śmiechami, ale u nas faktycznie jest takie moralne przyzwolenie na niepłacenie alimentów. Ktoś kto ich nie płaci faktycznie powinien czuć, że społeczeństwo go nie akceptuje.

Trochę to patologiczne, że u nas bardziej ciska się palaczy, którzy zazwyczaj szkodzą sami sobie, niż takich co mają w dupie własne dziecko
  • Odpowiedz
@ediz4: Takie sa srednie kwoty. No widzisz, ja znam faceta, ktory dobrze zarabia i dostal 300. Sa tez tacy, co na papierze maja 1500 i reszte dostaja pod stolem, wiec w efekcie maja zasadzone smieszne alimenty.
  • Odpowiedz
@LadyMartini: 6 tysięcy? Mój na ten moment 70 tys i leci dalej xD Od gówniaka ani złotówki nie dał. On sobie baluje i pracuje na czarno, ja od 18 roku życia łączę studia z pracą, wakacji nie miałam od liceum, bo każde spędzam harując, matka całe życie po ręce w robocie, ale wykop już wydał wyrok - to mój tatuś jest poszkodowany. Szkoda ryja strzępić.
  • Odpowiedz
@kukaszr: śmiechy śmiechami, ale u nas faktycznie jest takie moralne przyzwolenie na niepłacenie alimentów. Ktoś kto ich nie płaci faktycznie powinien czuć, że społeczeństwo go nie akceptuje.

Trochę to patologiczne, że u nas bardziej ciska się palaczy, którzy zazwyczaj szkodzą sami sobie, niż takich co mają w dupie własne dziecko


@salvador_w_dali: IMO, alimenty to rak. Nie powinno ich być, bo tylko incentywizują rozwody.
  • Odpowiedz