Wpis z mikrobloga

no jaja normalnie
wlasnie przeczytalem maila od #orange:

Dzień dobry,

otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zmiany kodu dla konta abonenckiego 1.xxxxxxxxxx oraz dodanie osoby upoważnionej. > Potwierdzamy wprowadzenie zmian zgodnie z Państwa pisemną dyspozycją.


zadnej dyspozycji nie wydawalem. Jak to nie gosciu z orange zrobil blad to kroi sie zaraz #wywalenienamorde i uszczuplenie skladu firmy.

ludzie to maja kurna tupet
juz nie taki #dobryszef
  • 15
@OrangeEkspert: dzięki, ale sprawa juz wyjaśniona. Opiekun przesłał mi skan pisma jednego z pracowników, w którym ten zmienia kod i upoważnia siebie do kontaktów z Orange. Podpisał z up. W sumie to bym go sam upoważnił, ale robienie takich numerów bez pytania prosi sie o kopa.
@stern24: w sumie nie znam firmy, która nie pilnuje takich rzeczy. Uwierz mi w firmie 70 osobowej tez jest sporo papierów, a szef zawsze sprawdzi na co wydaje pieniądze.

Ale faktycznie, ja mam doświadczenie z niemieckich firm, w Polsce sa na tyle bogaci ludzie, ze tysiąc w jedna czy druga stronę nie robi różnicy. Mi sie zdarzało, ze przy kontrakcie przekraczającym milion euro była kłótnia o 20€, które nie powinno być