Wpis z mikrobloga

Póki co dążę na to aby odpowiadać na pytania. Im więcej wiemy tym więcej pytań zadajemy (my - ludzie). Z naszego świata znamy ok 2% tego co możemy poznać i to nie tylko fizyczna nauka jest pogłębianiem tego. Nauk jest tyle ile jest ludzi, każdy człowiek ma inny obraz świata, inne zmysły i zachowania. Na studiach co roku wchodzą w rolę nowe nauczania czy to ścisłych materiałów czy humanistycznych. Przez te kilka tysięcy lat co żyjemy bardzo mało się wydarzyło i bardzo mało się nauczyliśmy. Razem z nową erą weszło równouprawnienie, brak podziału klasowego ludzi, rasy się zjednały a to dopiero po okresie 5 tys lat. Jeżeli ludzie będą się dalej jednoczyć dojdzie do spektakularnego momentu, kiedy w szybszym czasie odkryje się coś niespodziewanego (chociażby nowy kolor
  • 34
  • Odpowiedz
@Morituria: zaraz przeczytam twoje wypociny. Moje przemyślenia na temat życia zaczęły się odkąd wziąłem meskaline w ciężkich czasach jakieś 4 lata temu. Od tamtego czasu patrzę inaczej na świat, ale nie biorę narkotyków, tylko piwka :)
  • Odpowiedz
@Morituria: szczególnie gardzę takimi osobami, które uważają że od wsystkiego są firmy i same nic nie umieją zrobić, nawet kumpli nie mają do pomocy i się muszą zastanawiać do kogo zadzwonić :D ale to już są nowocioty nie wiem z którego pokolenia jesteś ale w moim to częsty przypadek
  • Odpowiedz
@Morituria: teraz wychodzę z friendzona z dziewczyną rok młodszą od ciebie. Z waszym rocznikiem dogaduję się jak z bratem. Podobno jest prześladowana przez duchy i często ma takie coś że jak siedzi obok niej się zapada kanapa, albo ktoś jej dmucha we włosy i coś szepcze. Próbowałem ją namówić żeby spowodować żebym to zobaczył ale nie chciała bo się tragicznie tego boi. Gdybym zobaczył coś takiego mój lvl filozofii wskoczyłby
  • Odpowiedz