Wpis z mikrobloga

znam dobry, ale z pewnością nie tani...
próbowałeś ssakiem odkurzacza? ew w drugą stronę?

nie mówiąc o rozkręceniu przez siebie... zazwyczaj wystarcza śrubki od klawiatury i tylko ją ściągnąć odsłaniając hotpipe'y
@JusTQL to nie mój laptop, tylko dziewczyny. Nie znam się na tyle, a nie chce zepsuć. Do tego możliwe że system chłodzenia ma jakas mechaniczna usterkę, dla tego potrzebny jest serwis.
@Wrzoskoowy a jaka tam niby usterka może być? Chyba że wiatraczek padł bo od wielu np dni już go nie slyszchac aby dmuchal... zasadniczo możliwe że pomogłaby wymiana pasty termoprzewodzacej na procedurze i oczyszczanie radiatora. Pytanie tylko czy laptop jest z tych rozbieranych.
@Wrzoskoowy: NEGATON, koleś dojeżdża po sprzęt i go odwozi do domu na terenie Trójmiasta i okolic. Tydzień temu oddałem mu swój sprzęt na przeczyszczenie układu chłodzenia i wymianę past, całość trwała 3 dni i skasował 120zł.
@Wrzoskoowy: Fikomp w Gdańsku, polecam. Sama ostatnio zostawiłam tam laptopa. Chłopak, który tam pracuje, bardzo fajny, jak pogadasz to da rade może coś szybciej załatwić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja miałam wymieniane przyciski od touchpada. Zostawiłam lapka i za dwa dni zadzwonił z dwoma propozycjami naprawy. Szybko, sprawnie i w sumie nawet przystępne ceny.

http://www.komputery-serwis.net.pl/